Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lever a víz és szédülök....

Lever a víz és szédülök. Mitől van ez? Tapasztalatok? 30hetes vagyok

Figyelt kérdés
Eddig csak vert a víz.Szoltam is a dokinak aztmondta nemtudja mitől van.Mostmár szédülök is pedig fekszem.A vérnyomásom jó és a cukrommal sincs baj.
2010. nov. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szédelegtem,nekem azt mondták előfordul terhességben.A vér mennyisége a szervezetedben több lett,igy a szivednek is többet kell pumpálnia,ettől lehet izzadás,szédülés.A baba is sok tápanyagot elvesz töled,lehet vitamin,vagy ásványianyag hiány.
2010. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háton ne feküdj mert a baba súlya már elég nagy és nyomhatja a gerinc melletti főeret igy akár ájulást is okozhat,szédülést meg pláne.
2010. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Először is köszi a válaszokat.Háton nemtudok 5percnél tovább feküdni mert nehezen kapok úgy levegőt.Hát vitaminhiányom sincs szerintem mert eszem sok gyümit.Megijedtem egy csöppet az elöbb.
2010. nov. 7. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi furcsa dolog történik velünk a terhesség alatt. Én most vagyok 15 hetes és múltkor a fejembe ment úgy a vér 5 másodperc alatt, hogy úgy éreztem elfüstöl a fejem, aztán 5 másodperc alatt hófehér lett az arcom és pontokat láttam. Ennyi. Senki sem tudott rá érdemleges választ adni. Én ezt azzal magyarázom magamnak, hogy ez más állapot, tehát itt minden ami más, elfogadható. Én is nagyon bepánikoltam, napokig féltem elmenni itthonról, nehogy máshol előforduljon.
2010. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mostmár hányinger is társul hozzá meg a fejem is megfájdult.Nemtudom mi lehet ez.A Picúr elég rendesen mocorog.Ő jól érzi magát!:-)
2010. nov. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!