Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más érzés a terhességi rosszul...

Más érzés a terhességi rosszullét, mint egy gyomorrontásos, vagy virusos rosszullét?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanolyan volt mindkettő.

Persze nem vagyunk egyformák.

Talán a gyomorrontásnál a szagoknak annyira nincs jelentősége.

2009. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hu hát ez elég ilyesztö! föleg hogy egy ilyen gyomorrontásos betegség pár napos... a terhességi meg több honapos... szegényke, biztos nem lehetett könnyü.
2009. jan. 8. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én akkoriban arra tippeltem,h. ha nem terhes vagyok akkor sztem rákos. Ez most elég drasztikusan hangzik de komolyan így volt. Ekkor vettem egy tesztet. Pozitív is lett. Semmihez nem tudom hasonlítani azt a rosszullétet és igazából akkor sem tudtam elmondani mi bajom van csak egyszerűen nagyon rosszul voltam.

Nem tudom ezzel mennyire segítettem de mindenkinek más ez is sztem.


Üdv

35 hetes kismama

2009. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

A kommentedhez annyit,h. nem vagy végig rosszul. Ez csak néhány hétig tart általában. Utána más következik :-/. Mindig van valami azért,h. ne unatkozzunk.

2009. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nálam abban különbözik a terhességi rosszullét, hogy hányás után tudok enni, amikor meg gyomorrontásom volt, semmilyen ételt nem kívántam... Viszont sajnos sokkal tovább tart. Nem baj, lényeg a baba!
2009. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak!!

Hányás után én is jókat tudok enni, de csak mostanában.

A 7-13. hétig rettentő volt, csak feküdtem az ágyban, és vártam a világvégét :)

Most töltöttem a 17. hetet de még mindig hányok, de már nem vészes.

De én ultraszerencsétlen vagyok ebből a szempontból, neked nem biztos, hogy ilyen lesz!

Kitartás és kellemes pocakosodást :)

Első voltam :)

2009. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!