Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen ha leszállt a poci...

33 hetesen ha leszállt a poci az baj? Korábban fogok szülni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lejebb ment a pocim! Ezt honnan tudom biztosra? Milyen amikor leszáll a poci? Lehetséges a baba súlya miatt ereszkedett lejebb a hasam?

A méhszáj az zárt. C3000 A baby is mocorog.


2009. jan. 8. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egészen a szülésig nem szállt le 4 kilós kisfiammal a hasam, mégis természetes úton jött a baba, úgyhogy nem hiszek abban, hogy a leszálló has bármit jelentene. Ha zárt a méhszáj, meg a doki szerint is minden oké, nyugodj meg, nincs semmi baj.

Boldog babázást!

2009. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fordult egyet a bébi. Ilyen korán nem szállhat le szerintem...
2009. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a választ!

A babám már be van fordulva. fejjel lefelé, mert előző nap voltam uh-án.

2009. jan. 8. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Már be volt fordulva a bébi a 31. héten. Aztán menetem 4dre és aznap reggel valami hullámzást éreztem. A 4dn kiderült, hogy meggondolta magát és visszafordult. Aztána 38. hétre megont fejvégű volt, de azt nem tudom, mikor tette. A 33. hten még símán foroghat, ráadásul már elég nagy ekkor, hogy a popóját érezd a leszállt hasnak.

De ha így is van ne aggódj, mert addig még 20szor megfordulhat.

2009. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mocorog a baba még biztosan nem szülsz mert szülés elött kábé két héttel lelassulnak - és ahogy írták még megfordulhat- a méhszáj nyitva ok. neked vigyázni kell a felszálló fertőzések ellen - fürdőbe ne menj és fel ne fázz valamint ne cipekedj- ha leszáll a hasad és első szülő vagy akkor az csak a szülés elötti két három napban fog megtörténni.
2009. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!