Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, és kb.1-2...

35 hetes vagyok, és kb.1-2 hete kezdődött, hogy leginkább éjszaka annyira elzsibbad valamelyik karom, de inkább csak a kézfejem, hogy még fel is ébredek rá, és nem tudok Vele mit kezdeni, nem bírok visszaaludni miatta. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Épp most akartam ugyan ezt a kérdést kiírni, nem vagy ezzel egyedül. 33 hetes vagyok, s én is tegnap éjjel arra keltem fel, zsibbad mint a két kézfejem, de anyira hogy a két középső ujjam alig tudom be-ki hajlítani!

2009. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta magnézium és kálcium hiány.
2009. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen, azt nem írtam, hogy Én sem tudom az ujjaimat szinte behajlítani ilyenkor. Lehet magnézium hiány annak ellenére is, hogy még mindig napi 3X1 Magne B6-ot szedek? Tök fura, de ha csak erről van szó, ez legyen a legnagyobb baj. :-)
2009. jan. 8. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kalcium hiány okozza,igyál kalcium pezsgőtablettát.
2009. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani de én több helyen olvastam azt is,h. a szervezetben felgyülemlett víztől is lehet a zsibbadás.

Én is sokat zsibbadok ezért olvastam utána.

35 hetes kismama

2009. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, felhívam a védőnőt, s azt mondta a vizesedéstől van. A sok víz össze nyomja az ereket, s nem tud a kézfejbe jutni a vér, ezért zsibbadunk. Sótlanul kell étkezni. Bár mondjuk én nem veszem észre hogy vizes lenne a kezem, csak a lábam van szerinem bedagadva, de lehet csak kövér vagyok.
2009. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg a vizesedés lehet, bár Én sem érzem, hogy a víztől "dagadnék", ugyanazokban a cipőkben járok, mint eddig, nem kényelmetlenek egyáltalán, csak az ujjaimon veszem észre, hogy talán kicsit duzzadtabbak, mert szabályosan "rámgyógyult" pl. a jegygyűrűm.
2009. jan. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!