Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18.heti genetikai UH-n hyperec...

18.heti genetikai UH-n hyperechogen focus?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló? Azt mondták ha minden más érték rendben van, akkor nem szükséges neki túl nagy feneket keríteni, de nekik a protokoll miatt muszáj genetikai tanácsadásra továbbküldeniük. 12.heti UH-n minden rendben, kombinált teszt alacsony kockázat, most ezen a 18.heti UH-n is ezen kívül, hogy a bal kamrában találtak egy ilyet, minden oké volt.Akinel volt hasonló , leírná mi lett a vége? Köszönöm előre is.
ma 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy minor jellel nem kell genetikai tanácsadás, pláne, hogy már a minor jelek közül is kivették, annyira semmi jelentősége.
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A belekkel kapcsolatosan volt nekem ez az echogen/echodens megnevezés. Genetikai tanácsadás annyi volt, hogy ott csináltak meg egy uh-t, majd elmondták, hogy minden rendben, nincs további teendő. Szóval valószínűleg tényleg nem lesz baj, de azért az 1esre ne hallgass, menj el a tanácsadásra, mert jobb felni, mint megijedni
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt. Teljesen egészséges a kisfiam :)
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok, az lemaradt, hogy nekem is teljesen egészséges, 1 éves már :)
ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!