Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor olyan mintha az...

Sokszor olyan mintha az alhasamban éreznék valamit. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok. De nagyon sokszor alhasban érzésem van. Ez normális? Első terhessegem nem volt ilyen. Lehet hogy hülye kérdésnek hangzik. De nem tudom hogyan fejezzem ki az érzést ami olyankor van.
tegnap 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kifejezni, mert ez így nem ertheto. Fájdalom? Görcs? Huzodas? Mozgás? Szurkalas? Buborékok?
tegnap 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert van benne egy gyerek.
tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a babát érzed.

Lehet rezgő érzés (erre mondják, hogy olyan, mintha pillangó repkedne)

Lehet buborékos, mintha szívószállal belefújnál az üdítőbe, esetleg ilyen buborék kipukkanós. Ezek mind a babát jelzik.



Gondolom erre gondolsz bár második babánál ezt fel lehet ismerni.


A fájdalmat meg kitudnád fejezni.

tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első gyereknél volt fura érzésem, mintha gombóc lenne az alhasamban. Borzasztó volt. :D Másodiknál nem éreztem ilyet.
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fajdalom . És nem is buborék. Nyilván a babát fel ismerem. Ot fent szoktam érezni. Ez inkább olyan nyomás érzet. Mintha kemenyedne de mégsem. Elsővel nem volt ilyen
tegnap 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Hogy érezhetsz fent egy 15 hetes magzatot? Még azért eléggé lent van ilyenkor.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!