Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben miket...

Első trimeszterben miket tapasztaltatok? A görcsök és a derékfájás miatt aggódnom kellene? Van időpontom,de csak 2 nap múlva!

Figyelt kérdés

Pozitív 3 különböző teszt, különböző időszakokban készültek!

Menstruációm elmaradt!

Tompa alhasi görcseim és derékfájásom van! Melleim fájnak!



tegnap 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellfajdalmon kívül semmi, de semmi tünetem nem volt az egész terhesség alatt. Nem tudom, milyen szintű görcsök a természetesek, nem biztos, hogy jót jelent, én konzultalnek az ugyelettel, hogy van-e teendő. Minden jót!
tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
tegnap 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A görcsök addig normálisak, amíg nem minden pózban fájnak, nincs vérzés, és pl eltudod végezni a napi teendőid.


Baj esetén a görcs erős, amolyan összegörnyedős, nem változik séta ülés vagy fekvés esetén, kíséri vérzés. Van aki mázlis és semmit nem érez.



Én pl 10. Hétig szenvedtem, hol itt hol ott, feszült fájt, de nem jobban mint egy mensi. 14. Héten combtőfájdalmam is volt 4 napig....alig bírtam menni. Ezek sajnos normálisak terhesen. Szóval, ha nagyon rossz és nem tudsz csinálni semmit, akkor nézzen meg orvos. Egyébként meg magnézium reggel este és enyhébbek ezek a tünetek is :) Nő a méh és nyúlnak a szalagok.

tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már majdnem sírtam,hogy elvesztem őt! Nagyon nehezen jött össze, és féltem! :(
tegnap 14:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!