Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes terhes...

Most akkor hány hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Utolsó mensi augusztus 17.én volt. Szeptember 16.án 2 nap késésnél pozitívat teszteltem. Tehát elvileg 9+1 napos terhes vagyok. Ma voltam dokinál élő embrió, norm.szívműködés crl. 1.44. 7+5napos terhes.

3 hét múlva kontroll, akkor kapom meg a beutalót az első genetikaira.Nem lesz késő? Volt vki így? Vagy menjek el másik dokihoz? Köszi a válaszokat



#terhes #12 hetes genetikai
tegnap 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Annál még később lesz.

Ne légy türelmetlen.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Államiba mész genetikaira?

Én magánba mentem, ott a CRL alapján adják az időpontot. Gondolnám, hogy az államiba is, csak ahhoz kell beutaló. Bár mikor a 36 hetes UH-ra kértem időpontot, ott előre nem kérték (arra már az államiba mentem.) Elmehetsz egy hét múlva egy másik dokihoz, legalább látod, hogy jól fejlődik-e a terhességed, és/vagy próbálj meg időpontot kérni már most.

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem azért hívott vissza 3 hét múlva kontrollra, mert nem jó, hogy ennyire le van maradva. Szerintem az orvos azt várja, hogy ez a baba megéli-e a 12.heti genetikai UH-t.


Persze lehet mondani mi van ha csak elmérte, de egy 7 hetes és egy 9 hetes embrió között már szemmel látható különbség van. Ha pozitív volt a teszt szeptember 16-án később se foganhatott.


Amúgy valószínűleg nem lesz késő, időpontot a legtöbb helyen beutaló nélkül is lehet kérni.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én először elkezdenék parázni, mert ha szeptember 16-már + tesztem volt, akkor 1 hetes lemaradás tuti van, az meg semmi jót nem jelent. Így igen, elmennék másik dokihoz.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is ne stresszelj be ezen. Nekem pont fordítva volt az elején 7 hetes helyett mértek 9 heteset. Így a végén is sikerült "megrövidíteni" az időt a kiírt dátumig plusz két héttel, szóval ha az utolsó menszeszhez viszonyítanám, ahhoz képest egy hónappal előrébb járunk. Ha meg az első genetikaihoz, akkor két héttel, mint amit ott akkor mondtak. Nálunk egyébként nem kell beutaló, nem tudom nálatok hogy van, de majd kérdezz rá telefonon, hogy időpont alapján tudsz-e foglalni helyet. Egy próbát megér. Előtte keress fel egy másik dokit, hogy ugyanazt méri-e ő is. Lehet, hogy a ciklusod végén fogant a baba. Akkor elképzelhető, hogy az orvos nem mérte el (bár a három hetes kontrollt kicsit sokallom).
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!