Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhnyak rövidülés esetén...

Méhnyak rövidülés esetén milyen gyakran érdemes ránézetni az aktuális állapotra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akinek korán elkezdett rövidülni a méhnyaka, milyen gyakran ellenőriztettétek dokival?


(32hetes kismama, C2000es értékkel, baba feje nagyon lent (folyamatos feszítő érzés “odalent”), 2 napja szigorú fekvés, 3x1 magnerot)


Köszi előre is :)



tegnap 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

A manuális vizsgálat irreleváns, a magzat fejének a helyzete pedig pláne.

A cervix rövidülését ultrahanggal szokás követni.

tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már írtál ki kérdést... De ide is leírom.

17hetesen 2111volt az értékem

Senki nem nézegette egészen szülésig. 39+6ra szültem

tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne aggod tul, plane ne 32 hetesen . 🙂 ezzel az ertekkel meg akar a vegeig is huzhatod , nekem hetente neztek es ossze-vissza mertek mindig. Neztek 11mm-nek is es 33-nak is . !


25hetesen kaptam arabin pesszariumot es ugy vittem vegig a terhesseget. Kozben tobbszor lattak tolcseresedest jo nagyot is es az is megszunt . Erdekes…..


Egyebkent en hetente nezettem meg hogy mi a helyzet odabent 🙂🙂 hulyeseg volt 😦

tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!