Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetes vérvételen nyomokb...

Ha 12 hetes vérvételen nyomokban aceton van a vizeletemben az mit jelent?

Figyelt kérdés
Elég sokat van hányingerem és hányok is, de nem annyit, hogy kiszáradjak.
2010. nov. 4. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség lehet.
2010. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Cukor, illetve kiszáradás.

Én 17. hétig folyamatosan hánytam, és mindig pozi lett az aceton, bár az vizeleti volt. 3 hétig emiatt voltam kórházban.

2010. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A vércukorszintem 3.8, úgyhogy szerintem az tuti nem.
2010. nov. 4. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak az aceton van jelen, akkor az éhezésre mutató jel!

Nyugi! Nem vagy cukorbeteg! :))

2010. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben szó sincs cukorrol!!! Hánysz és emiatt van. Próbálj meg valamit enni közvetlen lefekvés előtt és éjszaka meg inni, reggel pedig az első vizeletedet vinni a laborba. Nekem is volt ilyen, pont a 12. hét környékén, nekem hasmenésem volt, nem durva, de azért volt. És többször találtak acetont. Aztán megcsináltam, amit írtam és vittem magammal vizeletet, utána már soha nem volt már aceton.
2010. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiszáradsz a sok hányástól, ezért mutatott acetont. Nekem is ez volt. Folyamatosan hánytam. Majd elmúlik.
2010. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!