Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érezhetek az alhasamnál...

Mit érezhetek az alhasamnál ilyen kis terhességnél?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném,hogy ez a 2. Terhességem,tisztában vagyok vele,hogy NEM a 8 hetes kis magzatot érzem rugdosni,csak a kíváncsiság vezérel a kérdésemben. 🤣

Ma reggel óta enyhe ugráló érzés van az alhasamban egyszer középen ,egyszer jobb oldalt,össze vissza.

Olyan mint amikor 20 hetes körül elkezd rugdosni a gyerek.

Reggel óta vannak enyhe görcseim is,lehetséges,hogy valami ideg ugrál? Gondolom a görcs is a növekedés jele,mert már előfordult,de elmúlt majd most visszajött.

Nektek volt már ilyen az első trimeszterben? Sikerült rájönni,hogy mi okozta?


ma 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom, hogy Te mit érzel, de mióta éreztem először mozogni a babát, azóta nem terhesen is érzek néha ilyet, pedig előtte sosem tűnt fel 😀
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Én is pont 8 hetes vagyok és a harmadik gyerekemet várom. Szerintem belmozgas, a szalagok nyulasa, meh növekedése. Bármi lehet igazából.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet gázbuborék is, vagy valamilyen harántcsíkolt izomnak a rángása. Ásványi anyag, nyomelem hiány miatt például. Ugye most ezekből elég nagy az igény. Szedj kiegészítést, vagy az étrendetben próbálj meg többet bevinni.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szedek terhesvitamint és magnéziumot is.

Köszönöm,igen valószínűleg valami hasonló lesz az oka,lehet,hogy emelek a magnéziumon

ma 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gyakori a belek puffadása, inkább valami bélmozgásra gondolnék.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!