Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen vitamint szed...

Ki milyen vitamint szed babatervezéskor?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek , sajnos volt egy vetélésem 13 hetesen .. most újra szeretnénk kisbabát , gombóc van a torkomon amikor bele gondolok már jó előre mert aki átélte az tudja mit jelent .. megvettem előre sajnos a femibiont 2. trimeszter . Megihatom -e azt esetleg ? A “jó nőgyógyászom “ azt mondta hogy megihatom azt is nem éri meg femibion 0 vásárolnom .

ma 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően mindegy milyen vitamint szedsz. A lényeg babatervezéskor a folsav/folát, illetve plusz d vitamin sem árthat. De a vitamin csak vitamin.

Amúgy nagyon sajnálom a veszteséged.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak folsavat szedtem
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Femibion 0-át szedtem. De akkor te a femibion 2-est vetted ha jól értem.

Nagyjából ugyanaz van benne, de a tervezés alatt a folsav a legfontosabb és az van benne, úgyhogy szedd el nyugodtan.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

I. trimeszteres Elevit és D vitamin.

Ez a 3. próbálkozós ciklus egy veszteség után. Gyógyszertárban ajánlották a FeminoFertil vízben oldódó port. Napi 2x, (lehetőleg 12 óránként). Ez állítólag jó a tojásoknak. 🤭

Annyira állítólag, hogy nekem most sikerült pozitívat tesztelnem! 😊

Aztán hogy a por tette-e meg a hatását, fogalmam sincs.. csak az tudom, hogy sikerült. És bízom abban, hogy ezúttal minden rendben lesz! ❤


Sajnálom a veszteséged! Lehet tudni a vetélésed okát?

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak folsavat

Szintén egy veszteség után

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4. Sajnos nem lehet tudni , spontán volt , elkezdtem elősször barnázni majd utólag vérezni ( volt darabos is ) , kórházba kerültem majd ott elvetéltem , viszont orvosi beavatkozás is történt mivel nem tisztultam ki 100% . Hála az Istennek jól vagyok , viszont gombóc van a torkomban amikor bele gondolok .

Kívánom hogy legyen könnyű terhességed , a jó Isten áldjon meg téged és a babád is !

ma 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne utánajárni, hogy mi okozhatta..

Ha valami olyan van, akkor a következő várandósságnál lehetőleg elejét venni az esetleges problémának.

És valószínű neked is könnyebb lenne, ha nem hagynak a bizonytalanságban.. és nem félnél (annyira), hogy mi lesz majd a következő babáddal.

Kívánom a legjobbakat!


#4

ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!