Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szexuális...

Terhesség alatt szexuális élet milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Ti ugyanúgy éltétek a szexuális életeteket a terhesség alatt mint előtte?

Nekem ez a 2. Terhességem és a libidóm a béka feneke alatt van,egyáltalán nem szeretném, de a férjem nagyon sajnálom,nem szeretném ha emiatt háttérbe szorulna.

Ti hogy birkóztatok meg ezzel?

Kicsit erőt vettetek magatokon vagy hagytátok szülésig?

Nem véreztetek utána? Emiatt is nagyon félek,nehogy ilyen legyen


ma 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az elsônél ő volt az aki inkább nem akarta az elején. Aztán az én libidóm is eltűnt, így aztán havonta 1x talán de a vége felé lehet hogy már nem is. Az elején vézés miatt azt mondta a doki hogy ne, de 12 hetes uhn engedélyt adott.

A másodiknál is hasonlóan volt de ott talán egyikünk sem kívánta a kezdettől fogva.

Minden rendben a házasságunkal.

ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a szoptatás vette el a libidómat. Előtte azért heti 3-4 volt. Probléma mentes volt a terhességem, így lehetett. Jelenleg a másodikkal vagyok az első trimeszterben. A libidó még mindig nem az igazi, de azért heti 1-szer, vagy nagy ritkán 2-szer együtt tudunk lenni.
ma 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Elsőnél férjem nem akarta nagyon.

Másodiknál pedig én nem tudtam ráhangolódni.

Én kényszerből nem mentem bele, hogy jajj mert neki kell.

Ő megoldotta magának, megértett.

Szülés után pedig ugyan onnan folytattuk.

ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Első kettő terhesség alatt nem volt vérzések miatt. Természetesen megértette.Most a harmadik terhességnél kb heti egyszer van a libidom a béka segge alatt van illetve nem kényelmes sehogy se de azért heti egyszer együtt vagyunk de nem úgy hogy kényszerből rá veszem magam.
ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Tizenvalahanyadik hétig el voltam tiltva, utána azt mondták, ésszel lehet. Sajnos nekem is 0 lett a libidóm, pedig a terhesség előtt bezzeg... Mondjuk nálam is volt ez, hogy nehogy baj legyen , szerencsére sose volt. Egyébként időnként azért rávettem magam, de nem kényszerből, mondjuk két hetente (a heti 2-3 helyett), nem volt olyan jó, mint szokott, de nem okozott gondot. Most már csak 6 hét van hátra, a férjem is mondta, hogy inkább pihentessük a dolgot. Megoldom neki másképp.
ma 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök,hogy nem csak én vagyok így vele. Nálunk a férjemet abszolút nem gátolja a terhességem gondolata,emiatt sajnáltam meg,de akkor majd igyekszem megbeszélni vele ezeket a dolgokat.

Megjegyezném, hogy nem én pontozgattalak le titeket,nem értem miért jó ez. :(

ma 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a szexhez nincs libidód, másképp is lehet segíteni rajta. Szerintem, ha valaki szereti a párjàt és boldoggá akarja tenni, ha a közösüléshez nincs is kedve (ami teljesen érthető és nem elvárható, hogy azt magára erőltesse), annyi módon lehet még szexuálisan segíteni egy fèrfin.

Igény függő. Az is tök oké ha 2 fél egyáltalán nem igényli. Viszont ha a férjednek szüksége van rá, keressetek egy középutat. Elvárod, hogy ő ne erőltesse rád, de akkor meg ő nem lesz boldog. Az sem okés.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!