Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért enyhülhetett a mellfájda...

Miért enyhülhetett a mellfájdamam?

Figyelt kérdés

Pár hete egyre erősebben fájt a mellem, tegnap már fel sem bírtam kelni tőle szinte. Olyan volt mintha le akarnának esni.🤣

Mára csak negyedannyira fájnak

Mitől tud enyhülni ez? Ugye nem bajt jelez?

Minden más tunetem megvan,álmos vagyok,hányingerem van sokszor,de az alhasi gorcseim is enyhültek


szept. 16. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát terhesség alatt jönnek mennek a tünetek, nekem első trimeszterben olyan is volt hogy egy az egyben megszűnt minden, akkor rohantunk orvoshoz, de a baba rendben fejlődött. Nem érdemes ennyire erőteljesen a tüneteket nézni, simán tévútra vihetnek (vagyis hát engem oda vittek).
szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem engem is oda visznek éppen.

Az első terhessègem problémamentes volt,igyekszem azzal nyugtatni magam,hogy a másodiknak is annak kell lennie. :)

Igyekszem megnyugodni,csak nem értettem hogy tud így elmulni egy ilyen erős tünet 😃

szept. 16. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát őszintén én sem értettem, nálam nem voltak erősek a tünetek de cserébe az összes egyszerre múlt el. A dokim pár percig mutatta is a szivhangot hogy felfogjam, itt minden rendben van 😅. Ha nagyon aggódsz akkor írj a dokidnak, az ő szava azért megnyugtatóbb ilyen esetben. Amúgy kitartást, könnyebb lesz ahogy rendszeresen érezni fogod a mozgását
szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt a mellem, csak 2-3 hétig, akkor is inkább éjszaka, ez önmagában nem jelent semmit. Lassan egy éves a kisfiam.
szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tud elmúlni, hogy éppen már alkalmazkodott az eddigi változásokhoz. A hányinger és az alhasi görcsök is egyik napról a másikra múlnak el. Aztán van ami visszatér, van ami nem.
szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 7. Hét vége óta nem fájnak a melleim.. az émelygés megmaradt, méhfájdalom 2,3 naponta. 11.héten vagyok, az émelygés pár napja enyhült, de este mindig van... a tünetek valóban jönnek mennek. Az jelezhet gondot, ha egyszerre az összes teljesen megszűnik, de még ez sem jelez 100%-ra bajt.
szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!