Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esetleg olyan,akinek...

Van esetleg olyan,akinek mellfeszülés enyhülés,elmúlása után-első trimeszterben-nem volt semmi probléma picijével? Nagyon aggódom,mert most vagyok 9+1 napon és már csak egészen minimálisan érzékeny a mellem,pedig eddig nagyon feszült,fájt.

Figyelt kérdés

máj. 5. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 8. héten elmúlt a hányinger és a mellfeszülés is mindkét terhességemnél. A hányinger még 1-2 napra visszatért később, de ennyi volt.
máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tunetek jonnek-mennek, nem jelent semmit igy onmagaban.
máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek mennek a tünetek. Mindkét terhességemnél a 9. héten csökkentek, majd pár nap múlva meg újra hányás meg minden is volt. Volt, hogy két napig tök jó majd megint újra.
máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél akkor szűnt meg a mellfeszülés (végleg), mikor a missed ab megállapításához szükséges második UH-ra mentem, tehát ott nem volt meglepetés, hogy rosszat jelent (+aznap reggel már a teszt is elhalványult, alig látszott).

A második terhességnél pont emiatt tiszta ideg lettem, mikor egyszer feltűnt, hogy alig érzem a feszülést, de ott tényleg jött-ment a mellfájdalom hetekig, és mégsem volt semmi gond a terhességgel.

Szerintem próbálj megnyugodni, hidd el, önmagában ez nem jelent semmit!

máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is eltűnt pár hétre. Most meg magamhoz fogtam egy csomag papírtörlőt mert más volt a kezembe és azt hittem berosálok a fájdalomtól.

A hányinger is elmúlt de egyik nap meg brutálisan visszatért.

Én is arra gondolok amit írtak és tapasztalom is, hogy a tünetek jönnek és mennek.

máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat❤️, a biztatást❤️! Sajnos előzőleg nekem is volt egy missed ab-m,hasonlóan, mint 4-es Válaszolónak... Ezért is aggaszt méginkább a tünetek enyhülése. Kedden mindenképp felkeresem az orvosomat. Addig is szorítsatok értünk ❤️❤️❤️!
máj. 5. 15:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még mindig csak várom a mellfeszülést, de sehol. Az ultrahangon meg mégis ott szokott lenni egy gyerek😂 Én is paráztam, mert én is vetélés után voltam. Tünetem konkrétan semmi. (Az álomkóron kívül, de az nálam amúgy is alap.)

Egy idő után megnyugodtam, vagyis inkább máson parázom. Ma például szokatlanul nagy a nyugi. Megyek is dopplerezni, mielőtt halára idegesítem magam.

Minden rendben lesz, drukkolok!🤞

máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7. válaszoló!

Az azért nem mindegy, hogy egy tünet sosem volt, vagy volt, csak hirtelen elmúlt.

Nekem pl. a mellfájdalom volt mindkétszer az egyetlen tünet, ezert annak az elmúlásán paráztam, de azon, hogy hányingerem soha nem is volt, azon nem...

De abban egyetértünk, hogy aki ilyen típus, az mindig talál paráznivalót, én is végigaggódtam a terhességet :)


Kérdező, én is szurkolok, hogy minden rendben legyen, majd írd meg, hogy mi volt a dokinál!


#4

máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8! Persze, de nekem a vetélésemnél, ami volt minimális tünet, az még napokkal utána is megvolt. Ezért nem érdemes ebből kiindulni. Most meg úgy volt semmi tünetem, hogy bőven átlag fölötti volt a hcg-m mindig.

Aztán voltak ilyen apróságok, hogy egyik nap nem kívántam mondjuk a húst, tartott 2 napig, aztán újra igen, vagy pl.1napig viszketett a mellem. Most ha az összes ilyennél bepánikoltam volna, haza se jövök a nőgyógyásztól😂 Így is majdnem az egész 1.trimesztert ügyeleten töltöttem, de azt okkal.

#7

máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hála Istennek rendben van Picike🥰, szépen növöget, szépen vert szíve. Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok, hogy szorítottatok értünk❤️❤️❤️
máj. 7. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!