Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korion biopsziával kapcsolatba...

Daniella1025 kérdése:

Korion biopsziával kapcsolatban kérdeznék. Nekem 3 hét múlva lesz, és esténként már rémálmaim vannak. Fájdalmas a beavatkozás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt már,a 12.hétben.Nem kellemes,de kibírható.A nagy szúrást nem érzed,mert előtte adnak helyi érzéstelenítőt,utána vezetik vele a nagy tűt,amit kihúznak,és benne marad egy csőszerű valami.Abba dugdossák bele a mintavevőt.Érezd majd,ahogy kotorásznak a méhedbe,de nem fájdalmas az sem.Bökdöséshez hasonlít.Utána várható has szurka,kinek mennyire fáj utána...nekem utána fájt,de 1 napig bent fognak,megfigyelésen.SOK SIKERT!!!! :)
2010. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kb. 3 perc az egész. Minimálisan kellemetlen, nem is fájdalomnak mondanám. Nekem utána 20 percig feküdnöm kellett, aztán mehettem vissza dolgozni. Egy napig éreztem a helyét, aztán az is elmúlt.Nem érdemes félni tőle!!!
2010. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!Nekem a betöltött 10-11 héten akarja megcsinálni a doki.Akkor megnyugodtam,hogy nem kell 20percet végigkínlódnom....Nektek mennyi időn belül jött meg az eredmény?A vizsgálatra bemehetett a párotok is,vagy egy családtag veletek?

Bocs a sok kérdésért,lehet túl sokat aggodalmaskodok!

2010. nov. 4. 06:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!