Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, tünetek...

5 hetes terhes vagyok, tünetek elmúltak, lehet gond?

Figyelt kérdés
Csütörtök este csináltam tesztet, erős pozitív volt, a napokban volt hányingerem, mell fajdalmam, mára elmúltak. Probléma lehet? Jövő héten megyek orvoshoz
szept. 8. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy minden rendben van. Nem tudjuk megmondani neked.
szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A tünetek jönnek-mennek szóval semmi köze ahhoz hogy gond van e vagy sem.
szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
10 hetes vagyok, semmi tünetem és az előző terhességemnél se volt, mégis minden rendben volt. :) Nyugi, a tünetek nem jelentenek ilyen szempontból semmit.
szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

5hetesen általában tünet sincs.

Nekem 1.terhessegemnél kevés tünet volt akkor, de az még napokkal a vetélés után is.

Másodiknál semmi és továbbra is semmi. Épp itt szuszog rajtam. 2 hetes.

szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Első terhességemnél brutál mellfájdalmam volt, ez volt az egyetlen tünet. Ez még pár napig tartotta magát akkor is, mikor már nem látott a doki pulzálást 😞 (kb.3-4 nappal ezután ébredtem arra, hogy elmúlt a mellfájdalom, a teszt is alig halvány volt, pont aznap mentem a 2. UH-ra, hogy kimondják az ítéletet: missed ab)

A kisfiamnál szintén csak mellérzékenységet tapasztaltam, de közel sem olyan erősen, ráadásul ingadozott is, hol éreztem, hol nem. Nála semmi bajnem volt ebből, rendben megszületett.

Szóval saját rapasztalatom, hogy bármi lehet, ne figyelgesd magad és stresszelj ezen állandóan, mert úgysem tudsz tenni semmit, hamarosan gondolom úgyis mész dokihoz, remélhetőleg addigra lesz pulzálás is.

(Alapból szoktam azt tanácsolni ilyenkor, hogy saját megnyugtatására elmehet a kismama egy soron kívüli UH-ra, de ez esetedben pont nem megoldás... A szívhang megjelenése előtt 2 db UH szükséges a missed ab megállapításához, bizonyos idő elteltével, ahol már látható, hogy két vizsgálat között megfelelően fejlődött-e a terhesség. Viszont mire időpontot kapnál és eltelne a minimum idő, hogy mehetnél a második vizsgálatra is, addigra optimális esetben valószínűleg már lenne szívhang is, és gondolom addigra úgyis mennél terhességmegállapításra. Így csak pluszba stresszelnéd vele magad, és nem nyugodhatnál meg hamarabb úgysem.)

szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!