Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 5 hetes terhes vagyok...

Ma 5 hetes terhes vagyok applikáció szerint fent alhat meg a kémiai?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert pár hónapja bele estem
jún. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amíg nincs UH-való megállapított terhesség addig lehet kémiai.
jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit jelent az, hogy kémiai?

Az egy olyan nagyon korai vetélés, mikor azelőtt megáll a fejlődésben, mielőtt UH-on ki lehetne mutatni, tehát csak kémiai úton (vér-, illetve vizeletteszt) igazolódik a terhesség. Az csak egy dolog, hogy ez a gyakorlatban általában úgy jelenik meg, hogy kisebb késés után (esetleg túl korai teszt esetében időben) mégis megjön, hiába pozitív a teszt.

Ebből következik, hogy amíg a nőgyógyász nem állapítja meg a terhességet, addig lehet kémiai.

És sajnos utána sem lehet teljesen megnyugodni, mert utána is lehet "rendes" vetélés, missed ab stb., igaz, hogy minél idősebb a terhesség, annál inkább csökken ennek az esélye.

Tehát próbálj meg bízni a legjobbakban és nem görcsölni!

Szurkolok :)


(Nekem is volt missed ab és kémiai is, tudom, hogy milyen rettegni utána...)

jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2, Tudja mit jelent, mert tegnap 2 kérdést is kiírt róla.
jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Bármikor megszakadhat egy terhesség, nem tudom, mi ez a kémiai fixáltság.
jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a kémiai azt jelenti, ahogy már írták, hogy elindult valami, de már akkor megszakadt, mielőtt még ultrahanggal kimutatható lett volna. De az után is ugyanúgy megszakadhat, amikor már látszódna, ha orvosnàl lennél, legalább petezsák. Akkor is vetélés. Mindkettőnél ürülhet azonnal, vagy később. Miért nem mindegy, hogy hívják? Nekem petezsák után volt spontán vetélésem. Nem volt jobb attól, hogy nem "kémiai."

Inkább bízz benne, hogy egészséges terhesség.

júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!