Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 39+1napos kismama....

Ma vagyok 39+1napos kismama. Szilveszter óta egyáltalán nem dohányoztam, ma találtam egy heetset a régi táskámban, és annyira megkívántam hogy elszívtam. Lehet ebből baja a kisbabámnak így hogy nagyon a vége fele járok?

Figyelt kérdés
Olyan lelki ismeret furdalásom van azóta hogy nem tudom elmondani. 14 éves dohányzást tudtam szilveszter este egyik napról a másikra letenni, és nem tudom mi lett velem ma, miért nem bírtam ki. 😞 de nagyon rosszul érzem magam azóta. 😔

szept. 1. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

#10! Te már kombinálsz. Nem tudhatod, hogy rágyújt-e még. A kérdés most egy szál volt. Te pedig azt kérdezted, honnan tudjuk, hogy nem árt az az EGY SZÁL. Én arra írtam választ. Túl sok itt a jósnő.

#9

szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Abszolút nem dohányoztam a terhességem alatt, azóta sem.

Előtte napi 1 doboz nem volt elég.

Miután megszültem a méhlepényt az orvosom nem akarta elhinni hogy nem dohányoztam a terhességem alatt, olyan állapotban volt...szóval 1 rohadt szál cigarettát sem kell elszívni terhesség alatt

szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha még nem próbáltad a kristályt, akkor gyorsan tudd le azt is, kérdező.
szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%
#12! Ok, de mi köze a méhlepényednek a cigihez? Ki ne találd már, hogy azért volt olyan állapotban, mert terhesség ELŐTT dohányoztál🤦🏽‍♀️
szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Próbálom megérteni, de nem értem ezeket az "utólag agyalok, hogy úristen, mit tettem" kismamákat.

Kibírod az egész terhesség alatt, de jaj, megkívántam. Akaraterő nincs? Esküszöm, jobban megértem, ha valaki frissen leszokóban esik vissza. De nagyterhesen, 9 hónapja leszokva...

Meg ez a sosem szedtem Frontint, nem is nekem lett felírva, de meglátom, és beszedem... ilyen kérdés is volt nemrég.

szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Semmi baja nem lesz. Nem stresszelj az többet árt.
szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%

Dehogy lesz baja.

39+5 naposan műtétre készültünk, (PCS), férjem lent dohányzott a kórház előtt, lementem hozzá, és a fél szál cigijet elszivtam. Ideges voltam, nem esett jól, de mégis nyugodt lettem tőle. (🤣)

Azóta sem gyújtottam rá pedig már 5 éve volt. Több a levegőben a szenny mint 1 cigiben. Viszont próbálj meg nem visszaszokni rá. 1 szál után nehezen álljak meg. És

szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!