Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 39+1napos kismama....

Ma vagyok 39+1napos kismama. Szilveszter óta egyáltalán nem dohányoztam, ma találtam egy heetset a régi táskámban, és annyira megkívántam hogy elszívtam. Lehet ebből baja a kisbabámnak így hogy nagyon a vége fele járok?

Figyelt kérdés
Olyan lelki ismeret furdalásom van azóta hogy nem tudom elmondani. 14 éves dohányzást tudtam szilveszter este egyik napról a másikra letenni, és nem tudom mi lett velem ma, miért nem bírtam ki. 😞 de nagyon rosszul érzem magam azóta. 😔

szept. 1. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
1 száltól nem kell aggódnod utólagosan, ha már megtörtént. De tarts még ki, több azért jobb, ha nem lesz.
szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Hát szegyellheted is magad, már bocs. Gondolom, egyetlen szálat sem adnal egy újszülött szájába...
szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Ettől semmi baja nem lesz, de többet ne gyújts rá!

Én majdnem 2 hete szültem és 27év után hagytam abba miatta a cigit! Hidd el, megértem, hogy marha nehéz. Én minden nap ugyanúgy rá tudnék gyújtani. Persze nem teszem. (Most szoptatok.) Mindig kérdezték terhesen, hogy bírom ki, mindig mondtam, hogy még sose szólt, hogy elszívna egy szálat.😁 Úgy voltam vele, amíg mi ketten vagyunk egy, csak olyat vihetek be, amit mindketten akarunk. Elképzeltem, dugnék-e cigit a babám szájába és hát nem.

szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Történt ami történt, ez van. Ettől még nem lesz baja, de többet azért ne szívj el!
szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Anyu végig dohányzzott velünk és még komolyabban nem voltunk betegek. Ne aggódj. Boldog babázást❤️
szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baja nem lesz, de mindkettőtök érdekében ne szokj vissza.🚬🚭
szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsi vagyok, aki azt írja, egy magzatnak semmi baja nem lesz a cigitol, ezt mire alapozza. Nagyon káros neki egy szál is
szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
5# hát én meg ismertem olyat, akivel dohányzott az anyja, és ez egy egész életre komoly károkat okozott az egészségében. És ez a gyakoribb.
szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

#7! Biológiára. Egy 39hetes magzat már teljesen ki van fejlődve.

Aminek árthatna, az a méhlepény és azon keresztül a magzat oxigén ellátottsága. Csakhogy a lepény elöregedése hosszabb távú folyamat. Egy szállal nem lehet tönkretenni.

#3

szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Ja, csak akinek olyan sok esze van, hogy elszív egy szálat, az nyugodj meg, hogy fog többet is, ha már nem az 1-2 hét terhesség alatt, akkor majd szoptataskor..🤷 Bocs, de én nem tudom sajnálni azokat, akik bunbanoan ide jönnek sírni, hogy ugye nem ártottak a babának, mert elszívtak egy cigit, vagy megittak egy pohár bort terhesen? Az az igazság, hogy attól, hogy itt nyugtatjatok a lelkiismeretuket, még ugyanúgy rém onzoek és felelőtlenek az ilyenek.
szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!