Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi nyilalás 26 hetesen...

Hüvelyi nyilalás 26 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Néha hüvelyi nyilalásokat érzek.Nem fáj, csak belenyilal.Elég ijesztő.Volt valakinek ilyen?Mitől lehet?
2010. nov. 2. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hete van nyilalásom (és poci keményedésem is). A védőnőm szerint nő a méhem és attól van a nyilalás. Sok pihenés!!!
2010. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en most vagyok a 23 h-ben, de mar a 19-ben osszevarrtak. en is megvoltam ilyedve mert olyan mintha kest szurnanak belem vagy valami hasonlo, ami nem folyamatos es sajnos erre nem tudsz fajdalomcsillapitot bevenni. ismeros. szoval nekem azt mondta a doki, hogy ez akkor van NALAM (mivel nem vagyunk egyformak es barkinek barmi baja lehet ettol fuggetlenul), hogy a baba ahogyan valtogatja a poziciot a hasunkban es eltalal egy egy ideget, vagy megrug esetleg megut. ez az erzes teljesen mas a testreszeinken es itt a huvely fele erezzuk a legintenzivebben. szoval allitolat nem kell aggodnunk, mert ez "normalis". remelem attol fuggetlenul jol vagy. es nagyon irigyellek hogy te mar 3 hettel idosebb vagy nalam. mert nekem meg ezt a 3 hetet vegig kell kuzdenem az agyban. szoval sok sikert nektek!!
2010. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kedves utolsó!Kitartás neked.Egyébként jól vagyok.Biztos a baba helyezkedik és attól van,de akkor is ijesztő picit.
2010. nov. 2. 21:30
 4/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! 27 hetes vagyok, nekem is nyilalgat. Normális mert tágul odabent minden. :)
2010. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor megnyugszom:-)
2010. nov. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!