Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti idegességre...

Terhesség alatti idegességre Datif Pc szedhető? Szedett már valaki esetleg?

Figyelt kérdés

aug. 25. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Leirasban ott van, hogy nincsenek adatok terhesseg es szoptatas alatti szedesre, ezert nem ajanlott.

De gondolom, hogy mennyire hatasos, homepatias cucc :D

Most komolyan mondom, menj el inkabb egy autogen treningre vagy valami mas relaxacios cuccra.


Ezek nagyon hasznosak, a gyerekneveles is stresszes, meg kell tanulni kezelni.

aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 babyboom567 ***** válasza:
71%

Az 1-es válaszoló, nagyon hasznosat ír.

A gyerek nélküli életemben, a megpróbáltatásaim ellenére egy pozitív, nyitott,végtelenül türelmes ember voltam,kizárólag az anyám tudott kiidegelni(amit rendszeresen meg is tett),senki és semmi más meg sem ütötte azt a szintet.Mindig a megoldásra törekedtem minden területen.

Aztán lett gyerekem(40 éves voltam mikor született), és simán kihordtam lábon több ideg-összeroppanást.Ha nem lett volna az előtte lévő 40 évben a"nyugodt,türelmes" énem,simán felkötöm magam az első fára.

aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

A készítményben lévő gyógynövényekre keress rá, hogy terhesség alatt fogyaszthatóak e!


Egyébként az 1-es hozzászólónak üzenem, hogy ez a készítmény igenis hatásos! Én az egyik autista fb csoportban hallottam erről, kipróbáltuk és sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb a gyerekem.

aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a betegtájékoztatója.

aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még fiatal felnőtt koromban szedtem mikor pánikroham szerűségeim voltak, semmit nem ért...
aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, igazából kismamák tapasztalatait várnám. Terápia folyamatban van, viszont szerettem volna mellé valamit, ami nem árt. Az orvosom szerint nincs káros hatásuk, azóta megérdeklődtem. Az, hogy használ-e, azt nem lehet tudni egyik homeopátiás szernél sem.
aug. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!