Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez vizsgált után ?

Normális ez vizsgált után ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma voltam vizsgálaton az ügyeleten kevés magzat mozgás miatt végül ott minden rendben volt

Csinált feltárást is az orvos mert van polipom és azt ellenőrizte és itthon vettem észre, hogy egy kicsi rózsaszínes barnás vérzésem van

Volt már ilyen vizsgálat után és mondták, hogy normális csak akkor a WC papíron volt egy kis csík most egy kisebb foltnyi 35hkm


aug. 25. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve sokkal jobban fájt most a vizsgálat mint eddig
aug. 25. 17:31
 2/5 A kérdező kommentje:
Illetve most eléggé elkezdett fájni a derekam és enyhe hasi fájdalmat is érzek
aug. 25. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve miert nem az ugyeletet hivod fel? Vagy mesz be?
aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre. Lehet hogy elpattant egy ér, de ha görcsölsz is. Inkább egy felesleges kör.
aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden vizsgalat utan volt kis barnázas, de mondjuk rákszűrés utan is szokott lenni kicsi. Ha mondta is az orvos, hogy előfordulhat (ő látta mennyire sértette meg a nyálkahartyat), akkor szerintem ne aggódj. Ez nem egy semmiből jött vérzes (abban az esetben én is bemennek. Amit leirtal, amiatt nem)
aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!