Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+5-napos (elsö babás) ti...

16+5-napos (elsö babás) ti mikor éreztétek hogy rugdos a baba? Lassan kell éreznem? Mire figyeljek oda? Tapasztalaok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármennyire is koncentráltam a 18. hét előtt bizony nem tudtam megállapítani, hogy most ez tényleg a baba, vagy csak valami bélmozgás vagy csak egyszerűen bebeszélem magamnak. Aztán a 18. hét második napján reggel, nyugis kávézás közepette a babám jelezte, hogy ő bizony szintén élvezi ezt a borongós, hétfős, mégis ráérős reggelt.


Aztán onnantól kezdve napról napra többször lehettem biztos abban, hogy a pocaklakóm jelez nekem.


Szép várandóságot kívánok!

2009. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 16+2 nél mozdult meg. Vékony testalkatú vagyok ezt azért írom mert a hasfalam is vékony tehát egyből éreztem. Odafigyelni nem kell de rúgni fog, csak még gyengéket. Nekem jobban mozgott ha nyugiban voltam tedd rá a kezed a pocakodra és figyelj!

Sajnos a párod még nem fogja érezni csak Te!

Gondolom nem kell mondanom hogy felemelő érzés

2009. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia!en elöször a 15.heten ereztem,es nekem nem bugyborekoläs volt,hanem pici rugdosäs.az elejen csak ritkäbban,de mostmär a 17.heten szinte minden nap erzem,föleg este,es nekem bizony tegnap elött mär a pärom is erezte.mondta a doki is,hogy igen,ez mär a baba.en is vekonyabb vagyok amugy.de ha csak kesöbb erzed meg a babäd akkor se aggodj.elsö babänäl ez meg normälis.szep babaväräst! :)
2009. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 18.héten bélbugyogásnak, vagy kis apró rezgésnek éreztem. Előtte hiába figyeltem, semmit nem vettem észre. Aztán a genetikai ultrahangra várva, jelezte a picikém, hogy unja a várakozást. Szinte folyamatosan éreztette a jelenlétét.
2009. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Szép babavárást!!
2009. jan. 7. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:

én a 11. heten ereztem valamit, amirol meg vagyok gyozodve, hogy a baba (hason fekudtem, és valahogy pont ugy), aztan ugyanezt éreztem a 19. heten, utana pedig egyre egyértelmubben.

egy ido mulva, mar ha odateszed a kezed a pocidhoz, es varsz egy kicsit, valaszol a baba, es ott rugdos :)

2009. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!Ne aggódj,ha még nem érzed a pocaklakót.Én is csak a 20. hét környékén voltam 100%-ig biztos abban,hogy őt érzem.Akkor már elég erőteljesen jelzett!Most a 22. hétben járok és minden este érzem a picurom.Nekem mindig este indul be,mikor egy kicsit féloldalasan fekszem.Szóval ne idegeskedj!Még fog annyit rúgni,hogy pihenni sem tudsz tőle.

Boldog babavárást neked!

2009. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia én 17 hetesen és 4 naposan éreztem először a kicsikém.Olyan volt mint amikor a pezsgőspohárban fölfele mennek a buborékok.Aztán minden nappal egyre jobban és erősebben éreztem.És most már 2 hónapos és 9 napos a kislegény :-)

Eleinte csak akkor éreztem ha feküdtem,vagy ha ettem/ittam-és olyan más mint egy bélmozgás.Biztosan megérzed,hogy most ő "beszél".

Boldog babavárást!

2009. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első babás vagyok. Én a 18. héten éreztem a picit, de nekem se bugyborékolás volt. Egy-egy erős rúgást éreztem. (előtte azt hittem, hogy a kezével boxol, de uh-n mondta a doki, hogy keresztbe fekszik, ezért már tudom, hogy az a lába :)

Én is koncentráltam előtte, meg a kezemet a hasamra tettem, de nekem akkor nem mocorgott. Csak akkor érezem, ha nincs a hasamon a kezem. Talán ez már változni fog. Nekem amúgy van egy kis fölös a pocimon.

19 hetes ksimami

2009. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!