Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe jön ki (forintba)...

Mennyibe jön ki (forintba) egy korhazban szülés ma magyarorszagon?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mennyit szánsz rá.
2009. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10ezer forintba került! :-P
2009. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan a kórházban nem fizettem semmit.a dokimnak fizettem magánrendelésen.
2009. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van aki csak a szülésre 100rugót kivág, és még nincs benne a terhesgondozás, ha ment az illető kismami magán rendelőbe uh-ra, stb.


Van, aki direkt nem ad pénz, mert vagy nincs pénze, vagy csak nem ad más okból kifolyólag.

2009. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Én szulesznot fogok fogadni, 20-30 ezer lesz, a noverkek meg egyutt kapnak egy ajandekcsomagot, meg a doki egyet kulon.

ha csaszaroznak, a doki tobbet kap, mert akkor ugye tobbet dolgozik.


de peldaul ismerek egy kismamat, akinek a doktora azt mondta, hogy 100 ezret kér egy szulesert (igy, kimondva), hat en ilyenhez nem mennek.

2009. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 30-at adtunk a dokimnak 2007-ben, hozzá jártam a 9 hónap alatt is. A magánrendelésén 6-ot kért alkalmanként.

Most 40-et adunk neki. Szülésznőm nem volt, most se lesz.

A csecsemősnővéreknek (aki kedves) annak jár majd egy kis ajándék.

2009. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Én a magánrendeléseken 10.000.- adok, ennyi az ára.A szülésért meg 100.000.- kér a magánorvosom.Nekem megér ennyit.Nagyon jó szakember és teljesen másképp viselkedik mint a többi orvos:))( volt már rossz tapasztalatom, így inkább magánorvoshoz járok).Akinek nincs magánorvosa annak nem kerül semmibe a szülés, hacsak nem ad az ottani orvosnak:))
2009. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mégis miért fizetnek?

a gyerek így is-úgy is kijön... kötelességük ellátni... + nem ők szülik, nem ők szenvedik meg a dolgot! nekik kéne fizetni,hogy szaporítod a magyarságot4

Mi egy fillért sem fizettünk! Azért, hogy a gátmetszés előtt odajött beinjekciózni, megvágni, majd visszavarni? Ezért fizessek súlyos tízezreket? Jó volt azt a gyerekre költeni!

2009. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a magándokinak 6000 fizettem a terhesgondozásért, és 60000 lesz nála a szülés.A csecsemősöknek mi is ajándékcsomagot csináltatunk, pénzt nem adunk nekik.

Sajnos az orvosok nem gondolnak bele abba, hogy a tízezreidet te a babádra is elkölthetnéd!

2009. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7e a terhesgondozás, nem tudom mennyit adok neki a végén, de szerintem max 20e-et.
2009. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!