Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszteri derékfájdalomra...

Betthe kérdése:

3. trimeszteri derékfájdalomra valami tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok sorstársak!


32 hetes kismama vagyok, ez a harmadik terhességem. Azt hittem, hogy az első kettővel már mindent láttam, mindent is átéltem, de hát mindig bebizonyosodik, hogy nem szabad az embernek magát elbíznia.


Tippeket, praktikákat, ötleteket hallgatnék meg, durva derékfájdalom kezelésére. Most már ott tartok, hogy akár ördögűzőt is hívnék. Az egy dolog aludni nem tudok, de pihenni sem, mert fekvés közben is annyira fáj a derekam, hogy másra sem tudok koncentrálni.

Valakinek bejött valamilyen torna vagy nyújtás? Kismamamasszázs? Krém? Párna?


Ugyanitt szülés utánra keresek kiropraktőrt, aki rendbe teszi a derekam! 😂


Köszi a tippeket!



aug. 7. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is egy jó cipő, ami lúdtalbetétes.

Ugyanis összefügg a gerinceddel, ami most nagyon meg van terhelve.

Másodszor megfelelő ágy.



“ Várandósan a leginkább javasolt fekvő pozíció az oldalt fekvés. Ehhez kismamapárnát, szoptatós párnát lehet használni segítségként, mellyel könnyen fel lehet venni a „magzatpózt”, ellensúlyozva a derék homorú tartását és túlterhelését.”


[link]

aug. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én oldalfekvésben a két combom közé párnát tettem. Akkor még nem voltak kismama párnák, szoptatós párnák, ilyesmik.
aug. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógytornász aki vállal kismamát is.

Kismama masszázst nem lehet a derekon csinálni, aki bevallalja oda ne menj többet.

Kiropraktorhoz meg szülés után se, semmiképp.

aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!