Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog segíteni a Cyclogest a...

Fog segíteni a Cyclogest a barnás folyáson, hasi görcsön?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, a héten volt pecsételő vérzésem és barnás folyás. Tegnap voltam dokinál és este kezdtem el a Cyclogest kúpot. A babával minden rendben volt. Ma már picit fáj a hasam is. Ágyban fekszem, pisilni, enni kelek fel. Volt valaki hasonló helyzetben? Végül minden jó alakult? :(
júl. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem kúpot hanem szájon át szedhető progeszteront szedek, de mindkét terhességemnél kellett. Elsőnél csak vérvétel alapján derült ki a progeszteronhiány nagyon korai terhesség volt így a barnázáshoz el sem jutottam. Másodiknál viszont barnáztam, görcsöltem is, kaptam progeszteront és a barnázás másnapra rózsaszínes folyás lett, utána pedig el is múlt. A görcsök is szerencsére. Ha progeszteron hiány miatt van tuti el fog múlni.
júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.


Nekem nem néztek vért, csak a tünetek és UH alapján írta a doki.

júl. 30. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az első terhességemnél szájon át kaptam barnázás miatt más fajtát, ott sajnos nem maradt meg a baba.

Mivel a kórházban utána azt tanácsolták, hogy ha máskor ilyen panaszom lesz, akkor hüvelyi úton használható progeszteront kérjek a jobb felszívódás miatt, így nagyon bizakodtam, mikor a kisfiamnál Cyclogestet írt fel a doki (amúgy orvost is váltottam a vetélés után).

Szerencsère ő rendben megszületett, nem tudom, hogy mennyiben múlt ezen, mert nála már 4 hetesen, a pozi teszttől kaptam a pótlást, és kicsi barnázás így is volt a 8. hét körül, de az oka nem derült ki.

Szóval szurkolok nektek, nekem jó tapasztalatom van ezzel a gyógyszerrel, remélem nektek is bejön!

júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a gorcsok miatt visszamennek.
júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!