Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok. Az...

18 hetes terhes vagyok. Az normális hogy ha még nem nőtt a hasam? És hogy a babát se érzem úgy? A napokban elég sokat fáj a méhem feszül biztos most nő igazán.

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok

A pocim még nem igazán nőtt, igaz nem is vagyok vékony még talán néha azt mondanám hogy kerekedik de valamikor azt se latom csak más külső szemmel.

Mellso fali lepényem van

Néha éreztem kis bubukat most néha mintha valaki dobolna bent valaki.



júl. 26. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél kb a 25. héttől kezdett kerekedni a pocakom. Addig csak olyan "túl sok volt a töltöttkáposzta" hasam volt.


Addig a régi gatyáim is jók voltak.

júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak 18 hetes vagy, hol van meg a vege. Nyugi.
júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. A 20. Héten kezdtem érezni. Szintén mellső fali lepény. Nem volt buborékolás, lepke repkedés, mindjárt rúgott egyet. 😀 Látszani se látszott semmi. A sok rosszulléttől 2 kiló ment fel, semmi hasam nem volt. Viszont 36. Héttől úgy néztem ki, mint aki ikrekkel terhes. 😂 Ne aggódj!

Boldog babavárást! :)

júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem kb 22 hetes korban kezdett látszani.
júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy még nem vagy alig látszik. Nekem a harmadik babával sem látszott még 20hét elött, a végére sem lett hatalmas hasam. Átlagos testalkatú vagyok 166cm és 60kg voltam amikor terhes lettem, 69kg-al mentem szülni egy 3000grammos babát 🤷🏼‍♀️. Nem tudom, hogy fért el, mert akkora hasam volt, mint egy kb 26-8hetesnek (egy időben voltam terhes a kolléganőmmel, neki első, nekem harmadik ugye. Kb ugyan akkora hasunk volt, csak ő 26hetes volt és 38 😅).
júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem ilyenkor még. Ne aggódj. Kb 20.hèten. Ráadásul úgy tudom, ha mellső fali az még tompítja.
júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
júl. 26. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!