Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes nem túlzás, hogy...

9 hetes nem túlzás, hogy kihíztam a nadrágjaimat?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok vékony alkat, ez tény és való (170 cm, 80 kg).

A nadrágjaimhoz eddig öv kellett, most pedig már V alakban sem érnek be, hajgumit erősítve a gombra.

Ez hogy lehet?

Folyamatosan émelygek, a szokásos reggeli, ebéd nagy nehezen lemegy. Semmi kívánósságom sincs, sőt, csokitól, fagyitól rosszul vagyok...


Volt valaki így?

Mi lesz így velem még 7 hónap múlva?


júl. 25. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak puffadás. Mire ez lemegy kb 14 hetes leszel és akkor már valóban elkezd nőni a pocak. Most meg csak pár milis a baba, nyilván nem tőle akkora a hasad.
júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Nekem furcsa a hízásod, főleg ha hánysz. Az orvos nekem azt mondta 20 hetes korig nem is kell hízni

Nem lehet, hogy te csak puffadsz, hogy ettől nagyobb a hasad?

Ha nem eszel sokkal többet, nem vagy még kívánós akkor nem hízhattál igazából.

Mérlegen nézted hogy mennyi ?

1-2 kiló simán lehet akár az emésztés lelassulásától, ha esetleg székrekedésed van vagy a puffadás.

Ha viszont 5 kilóval vagy több akkor biztos hogy csak sok a kaja.

júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
9 het alatt hany kilot hiztal? Igazabol az lenne a mervado
júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" viszont 5 kilóval vagy több akkor biztos hogy csak sok a kaja"


Vagy a pajzsmirigy kezdi bemondani az unalmast.

júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is puffadtam. Nem olyan felfúvódós módon, egyszerűen mintha tényleg csak híztam volna, nem volt kényelmes már egy nadrágom sem. Ahogy az egyes mondja, már nem is lesz. Nekem is az a tapasztalatom, hogy mire ez elkezdett lemenni, addigra ténylegesen elkezdett kerekedni a pocakom.
júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont elég vékonyan kezdtem a terhességet (170 cm, 54 kg), de az első trimeszterben 10+ kg jött fel, igaz, hogy nem is bántam.

De mellé durván puffadtam is, 5-6 hetesen már nem tudtam behúzni sem a hasam... A nadrágjaim egyedül azért voltam rám jók nagyon sokáig, mert hiába skinny farmereket hordtam, de a csípőfazon volt kényelmes előtte is, így a nadrág fölött kerekedtem. Különben 10 hetesen tuti, hogy kismamanadrág kellett volna már...

(Bő, kenguruzsebes pulcsiban levágták a kollégák kb. 10-11 hetes terhesen, hogy mi a helyzet, pedig hiába híztam sokat, máshol egyáltalán nem látszott szinte szülés előtt sem rajtam, csak a hasamon.)

Tehát: normális 🙂

júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!