Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már majdnem egy kilós babám...

Már majdnem egy kilós babám van 25 hetesen, nagyon nagy baba lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25+5 napos vagyok és már majdnem egy kiló a babám. Kicsit aggódom mert nagyon vékony vagyok és félek,hogy ha ilyen ütemben növekszik nem is fogom tudni megszülni természetesen. Van akinek hasonlóan fejlődött mégsem lett óriás baba?

júl. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

150 centis vekony no vagyok, 4 kilos, 55 centis gyereket szultem termeszetesen.

Azon kivul hogy baromi strias lettem, mert a hasam kb a terdemig ert olyan oriasi volt, nem lett bajom :D

Minden attol fugg, hogy mennyire tudsz tagulni. De amugy meg keszulj lelekben a csaszarra is (en keszultem azert) aztan max akkor csaszar lesz.

Majd ott eldol.

Oszinten, szerintem nincs ertelme ezen stresszelni, mert sokszor nem tudod befolyasolni a dolgok menetet. Erdemes felkeszultnek lenni, ennyit tudok mondani.

júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A súly csak TIPP! 3 Fiam van, egyiknél sem találták el a súlyát. Az első és a második 3750 gr-mal, a harmadik 3920 gr-mal született. Egyetlen striám sem volt. Mindhárom természetes úton jött.
júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
26 hetesen az 1 kg tök átlag…
júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen parázni. Egyrészt tipp, másrészt, még bármi lehet addig. Nekem 25hetesen 786g volt, aztán mindig kicsit nagyobbat mértek az átlagnál. Most 36hetesen pár gramm híján 3,5kilót. Na, ezen már én is kezdtem beparázni. De csak azért, mert eddig azért könyörögtem neki, mert nem akart befordulni. Most végre befordult, de lehet, jobban jártam volna, ha úgy marad😂
júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy becslés, amit a méretei alapján csinál a gép. 1-1 mm tévedés nagy különbséget jelenthet.
júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!