Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlhordás? Korábban szülès?

Túlhordás? Korábban szülès?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kèrdeznèk olyan anyukákat, akinek a második terhessège vegig fájdalmakkal telt. Úgy èrtve hogy már a 20-25 hèttől görcsei voltak, derèkfájás, és ahogy egyre a vège felè járt ezek sűrűbbek lettek. Előbb szültetetek, vagy túlhordtátok? Tudom, mindegyik terhessèg más. Nekem a drnőm azt mondta hogy előbb meg lessz a baba. Kìváncsi vagyok, ezek a görcsök közbe e játszottak nálatok, illetve hanyadik hètre szültetek?

júl. 23. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyíltam 21. héten, végig keményedtem onnantól, 40+2-re szültem.
júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èn most töltöm a hèten a 36.hetet, most lessz az utolsó vizsálat, vèrvètel minden, ami kell a kórházba. Aztán már csak ctgre kell mennem. De a drnő, azt mondta hogy örül ha el jutok igy az utolsó vizsgálatokra. Beutalót is elkaptam a korházba, nem tudom mire számíthatok.
júl. 23. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így voltam. 41+1-nél született meg.
júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

17.héten elkezdett nyílni a méhszáj.

20.héttől jöttek a jóslók.

32hetesen elkezdtek a csontjaim ottlenn igazodni, piszkosul fájt.

34 hetesen leszállt a hasam

36hetesen beilleszkedett a feje, elment a nyákdugó

39+2-re szültem.

júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első 3 hónapban feküdtem. 22.héttől voltak keményedéseim, görcseim. 4*2 magnéziumot és 2*1 progeszteront szedtem 36. hétig.

35 hetesen azt mondta az orvos jó lenne még legalább 1hetet kihúznám valahogy, de szerinte nem fogok, ne érjen vàratlanul, ha beindul a szülés. 38+5 napos vagyok, nyákdugó még nem ment el, jóslóim is csak minimálisan vannak...

júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A koraszülések gyakrabban jönnek a "semmiből", egyszercsak. Akkor persze van görcs, de a folyamatos, hetekig fennallo görcsok, keményedes eseten nem jellemző, eleve jobban figyel az ember, de en nagyon sok ilyet ismerek, magamat is beleértve, hogy folyamatos ilyen-olyan fajdalmak plusz allandosult kemenyedes ellenere 39+ szültek. Magnezium biztosan jot tesz, akkor is, ha érzésre alig hat valamit.
júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmi bajom nem volt, 35.hétre folyt el a vizem a semmiből.
júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szamit ez? Mar 36 hetes vagy. Most nem tudom ki hogy van vele, de en baromira orultem volna ha megszulok hamarabb, mint 41 het ☹️☹️☹️

Uuugy utaltam. Raadasul strias is az utolso par napban lettem…

Ha most azonnal megszuletne is tokeletes eselyei lennenek, de persze jobb, ha a 37. hetig meg bent marad. Onnantol kezdve ha hamarabb jon, oszinten, orulj neki!

júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ènis szeretnèk előbb szülni mint 40,41 vagy 42 hèt persze. Csak kíváncsi voltam, hogy ki hogy volt, ha fájásokkal ment majdnem vègig. De mindenkinèl más, gondoltam is. Minden estetre köszi a válaszokat. 😊 Majf jelentkezem hogy mi lett a vège 😁
júl. 23. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy az első terhességemnél viszont minden előzmény nélkül 35+3 naposan elfolyt a magzatvíz. 5ös voltam
júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!