Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam genetikai UH-on, 19...

Ma voltam genetikai UH-on, 19 hetes vagyok. Plexusban mindkét oldlaon fellazulás (ciszta) látható. Akinél volt ilyen, hogyan alakult?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy vannak ilyen kérdések, de régebbiek.


Azt mondták, ne izguljak, de ez nem megy :S


3 hét múlva kontrollra vissza kell menni.


Leginkább amiatt aggaszt, mert 35 éves vagyok + hogy mindkét oldalt jelen van.


(4.baba, a többinél nem volt ilyen.)


Nálatok hogyan alakult a továbbiakban? Felszívódott, vagy mi lett?



júl. 16. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy oldali volt. 8 mm-es. A 25. Hétre felszívódott.
júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak plexus ciszták, ráadásul egy magas kockázatú kombinált teszt után, így bennünk volt végig az aggodalom. Minden jól alakult, azóta 3 éves, egészséges ovis.
júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt, mindkét oldalon. Genetikai UH utáni hétre eltűnt mindkettő. Ha más probléma/eltérés nincs nem kell aggódni miatta.
júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minden más rendben (méretei, agy, szív normális minden), ezt emelték csak ki.

júl. 16. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia 38 éves vagyok .26. hétben vagyok . Nekünk is 7 mm és volt szerintem ha mindne más érték okés akkor nem lesz baj . Nekünk is felszívódott teljesen 2 hét múlva. Ne idegeskedj.
júl. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt mindkét oldalon, nem tudom már mekkora, de elég nagyok voltak, felszivodtak! Úgy aggódtam, hogy a születés utáni fejultrahangon is megnezettem meg1szer a doktornővel, biztos nincs e ott már semmi, rendben találtak mindent. Tudom, hogy borzasztóan idegesít, de Istenhegyiben is és Szlovákiában is egy nagyon neves orvos is azt mondta, még nem találkoztak olyannal, hogy ebből gond lett volna, úgyhogy nyugodj meg, a stressz többet árthat mint az a 2 plexus ciszta. Boldog babavárást!
júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
júl. 19. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell mennem az orvosomhoz (gondolom, erre ő nem lát rá), aug. 6. lesz a kontroll UH, megírom majd, mi volt.
júl. 25. 19:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Most voltam UH-n, már nem látszott, szerencsére minden rendben van, azt mondták.
aug. 6. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!