Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 3,5 mm-es fellazulás...

5 hetesen 3,5 mm-es fellazulás. Ez lenne a petezsák? Nem nagyon pici?

Figyelt kérdés
32-34 naposak a ciklusaim, "csak" szombaton kellett volna megjönnie..

2012. máj. 8. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így egyelőre tökéletes. :) Ez még csak egy felritkulás, nem a petezsák, minden bizonnyal nem középidőben fogant, ami a ciklusaidat figyelembe véve nem meglepő. Nyugalom, és minden jót Neked! :)
2012. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!! :) A 18. cn-on volt a pé., ma vagyok 17.DPO-n.

Kicsit megnyugtattál, köszi, nagyon izgulok, első babóca!! :))

2012. máj. 8. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, akkor 17. DPO-n meg ez több, mint tökéletes. :) Nekem is ennyi volt ekkor, felritkulást láttunk, utána másfél héttel már vert a kis szíve, most 39 hetes vagyok! :))) Ne idegeskedj, mondjuk én is nagy paragép vagyok, szóval bagoly mondja verébnek...
2012. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon aranyos vagy!!! :)))))

De jó neked, nem sokára a kezedben tarthatod a picurit! :) Könnyű szülést kívánok neked! :))

2012. máj. 8. 18:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha pl. hétfőn elmegyek ultrahangra, akkor már valamivel nagyobbnak kellene lennie, ugye? :) Úgy megnyugodnék, ha legalább már petezsákot látnának.. :))
2012. máj. 9. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!