Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél úgy volt kint a védőnő...

Akinél úgy volt kint a védőnő szülés előtt, hogy nem volt kész a lakásfelújítással, mit szólt hozzá? Hogy álltatok pontosan?

Figyelt kérdés

júl. 3. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki se jött. Második gyerek előtt újítottunk, addig anyósnál laktunk. Karácsonykor költöztünk haza, februárban született meg.
júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nézett, van-e fürdőszoba/víz, áram, de ezeknek is csak akkor kell lennie, ha már megszületett a baba. Nem tolta túl.
júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se jött ki szülés elött. Ismert minket annó még nekem is ő volt a védőnőm gyerekként. A kötelező dolgokat megkérdezte mikor nála voltam pl mivel fütünk. Azt hogy van e melegvíz vagy áram meg se kérdezte nyilván tudja hogy van.

Miután megszületett a baba és haza hoztuk akkor volt kint de akkor is a gyerek miatt a kötelező látogatáson volt akkor sem nézett körbe.

júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi másik településről költöztünk a gyerek 1 éves volt. A ház bent nem volt még kész. A konyhabútoron nem volt még előlap, nem lett kész az asztal, székek se érkeztek meg, beépített szekrények se és még sorólhatnám. Nemérdekelte. Azt mondta ő is költözött már, 2 év mire úgy leszünk vele, hogy na most minden kész és a helyén van. A gyerekszoba volt csak teljesen berendezve. Azt megnézte és ennyi
júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A húgomnak beszólt, hogy ide minek akarnak gyereket, mikor még a vezeték lógott a falból, de mire meglett a gyerek, rendben volt minden, akkorra meg már nem is emlékezett, hogy mi volt náluk.
júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólt. Látta, hogy haladunk, nem szólt egy szót se. Megdícsérte, mikor kész lettünk.
júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6! De akkor már előtte is volt kint, ha látta, hogy haladtok? Hozzám csak a szülés előtt jön. Elbeszélésem alapján gondolhatja, hogy mi a van. Próbálom felkészíteni, de szerintem nem sejti, hogy ekkora a káosz.
júl. 3. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Védőnő vagyok, volt akiknél konkrétan dobozra ültünk:-D

Ne misztifikáld túl, annyit kell nézni van/lesz-e víz, fűtés, van-e ajtó/ablak, meg hol fog aludni a pici. Kb ennyi.

júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8! Köszi. Na, ez jó, mert ebből csak azt nem tudom, hol fog aludni🤣 Reményeim szerint addigra legalább az ő szobája kész lesz és ott az ágyában, de perpillanat még nem fér el az ágya.
júl. 3. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:
#7, egyszer volt a szülés előtt, majd a szülés után 6 hétig hetente, és látta, hogy időközben mennyi minden változott. Aztán 6 hónapos volt, mikor a konyhát vertük szét, akkor is látta, hogy a nappaliban àllítottunk fel egy mini konyhát, rendeltünk menüt, volt hűtő, csak főzni nem tudtam. A fürdőben mosogattam. Semmi problémája nem volt vele. Utoljára a nappalit csináltuk, egy éves volt, mikor kész lett minden. Mivel vannak a környéken babák, sokszor jött ő, engem nem zavart, legalább nem kellett az orvosi váróbak ülni a betegek közt. Nagyon kedves, jó szakember. Nem egy begyöpösödött banya, mint a többség.
júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!