Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltál mostanában második...

Voltál mostanában második trimeszteri vérvételen? Néznek TSH-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennem kell második trimeszteri vérvételre és a nőgyógyászom kért még TSH szintet is,hogy nézzenek mert szedek pajzsmirigy gyógyszert de utólag láttam miután a védőnő ideadta a beutalókat,hogy ahhoz nem írt semmit. Szerintem nem is látta a papíromon,hogy kéri a dokim. Az első vérvételen nézték kérés nélkül, most nézik vajon? Csak csütörtökön délután tudnék elmenni a háziorvosomhoz kérni rá beutalót, ezért érdeklődöm itt.

júl. 2. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem nézik alapból. Ha jól emlékszem én is "sutyiba" X-eltem be a beutalón, mert nem akartam ezért visszamenni.
júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy emlékszem, hogy ez nincs alapból nézve.
júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert elvileg kéne. Ehhez képest én a második trimeszterinél helyettesnél voltam beutalóért. Meg voltam róla győződve, hogy rajta volt, de ezek szerint nem volt beikszelve. Abból gondolom,hogy jól emlékszem, mert nagyon rá voltam gyógyulva erre a TSH-ra, még 1.labor előtt is kértem magánban, mert azt mondta az orvosom, hogy ez lehet olyan hormonális ok, ami bajt okozhat és megelőzhető, meg a progi hiány, de progit már alapból kaptam. (Volt előtte vetélésem.)

Na, szóval kijött az eredmény és nem volt rajta a TSH, de az se, hogy kórházba továbbítva(mert azt máshol értékelik nálunk.) Jeleztem a saját orvosomnak és ő mondta, hogy akkor biztos nem kért a helyettes, mert külön rá kell írnia. Ő adott utólag arra külön egy beutalót.

júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elson es a masodikon sem volt bejelolve. A masodikon csak azert neztek, mert vedonoi javaslatra elmentem a belgyogyaszatra, es o telefonalt a laborba, hogy nezzek meg azt is.
júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta alapból. Én minden beutalót a háziorvistól kértem és mindig mondtam, hogy nézessünk TSH-t is.
júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer sem nézték.
júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. És 3. Trimeszteri vérvételre nem is adott külön beutalót a háziorvos, azt mondta nem ad mert a kiskönyv egyben beutaló is. Abban viszont ez nincs benne, így nem is nézték.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!