Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél hasmenés?

Terhességnél hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet hogy ez hülye kérdés de valakinek volt a terhesség elején hasmenése?

Okozhatják ezt a hormonok?

Nem tudom hány hetes lehetek

(Tegnap pozi teszt)

Kb 4-5


júl. 1. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Végigf.stam a terhességem elejét, most a második trimeszterben újra előjött. Védőnő állította, hogy sosem volt még ilyen kismamája, barátnőm ugyan így volt. Szerintem is a hormonok okozzák, hiszen olyan is van, aki tök szorulásos lesz.
júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesvitamin okozta. Néha a magnézium is.
júl. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem memstruációnal van hasmenésem a hormonoktól

Így terhesség miatt is lehet . Iszonyat változik a tested..

júl. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten volt egyszer hasmenésem a várandósság alatt, de nem ez a tipikus, másoknak székrekedése szokott lenni.

A szüléssel el is múlt.

júl. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okozhatják a hormonok is, de bármi más is, IBS például. Amikor megvan nekem is mindig hasmenésem van, de most a terhesség alatt pont fordítva. A szorulás szerintem rosszabb.
júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnél ment a hasam az első trimeszterben. Nem tipikus hasmenés, mert egy nap csal 1-2-szer jelentkezett, de az brutál volt. :) Értsd, minden előjel nélkül mordult kettőt a hasam és rohanni kellett. Ez azért kellemetlenül tudja érinteni az embert bizonyos helyzezekben. :D

A második trimeszterben mindkétszer brutális szorulásom volt, pedig étkezési, mozgási szokásokon semmit nem változtattam. A harmadikra pedig visszatért a hasmenés. Hát a kettő közül ha lehet választani, akkor inkább a hasmenés...

júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!