Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetessen minimális tünet?

8hetessen minimális tünet?

Figyelt kérdés

Normális hogy 8hetessen csak a mellbimbóim érzékenyek illetve a melleim megduzzadtak kicsit nem érzékenyek más tünetem nincs?

Van más is így hogy semmi tünete nincs? Az étvágyam se nőtt eleinte igen de elmúlt, fáradtság sincs, rosszul lét egyszer volt, a hasam se "görcsölget".



jún. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 18. Hetben vagyok, de emlekszem, hogy az elso trimeszterben csak kis emelygeseim voltak reggel es ennyi. De az is a 10.hetig. Sosem kivanok semmit..a hasam még mindig alig latszik, olyan ez a 18 het nekem mintha nem is lennek terhes. Volt tippem, hogyha ilyen jol viselem biztos fiu lesz..es igen, kisfiu van odabennt 😄
jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja es nem gorcsolgettem egyszersem
jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
*hetesen
jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi se volt. Mégis 32hetes vagyok. Nyugi, mostmár mindenem is fáj. Ami késik, nem múlik 🤣
jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem sem volt egész első trimeszterben. Most vagyok 19 hetes. Nekem is mondták hogy biztos fiú, be is jött (nyilván ez nem jelent semmit)

A második trimesztert sokkal nehezebben viselem, pedig azt mondják az a könnyebb. 🙂

jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Azért furcsáltam mert van már egy lányom nála görcsölgetett a hasam sokszor illetve az étvagyam is nagy volt szinte végig bár ezeken kívül nála se voltak tünetek de mégiscsak több mint most.

jún. 24. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5! "A második trimesztert sokkal nehezebben viselem, pedig azt mondják az a könnyebb. 🙂"

Azt tuti, pasi találta ki🤣 Nekem az volt a legrosszabb. Az elsőben semmi rosszullét. A másodikban azonnal egyszerre jött a vizesedés, gyomorégés és hatalmasra nőttem. Nyilván már még nagyobb vagyok, ettől minden nehezebb, de semmi új szívás nem jött, mint a másodikban, azokat meg már megszoktam.(Ja, de, GDM, de eddig az se volt.)

Nem ezen múlik, de nekem is kisfiú 😁

#4

jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy mennyien írjatok hogy kb semmi tünet mellett kisfiú lesz. A családban 6kisfiú van 4anyukától mindegyik hányt és nagyon rosszul voltak velük a terhesség idején egyedül nekem van lányom és vele semmi nem volt a fentebb leirtakon kívül egyszer nem hánytam velük. Ezt csak érdekességként írtam le. De most már kíváncsi leszek mi lesz a baba illetve hogy fognak alakulni a továbbiakban a tünetek.
jún. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!