Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méh összehúzódás/görcs...

A méh összehúzódás/görcs látszik ha épp ultrahang közben történik?

Figyelt kérdés
Napok óta nem jó a hasam. Volt hasmenésem is, de elgondolkodtam nem e a méhem fáj. Ma voltam ultrahangon, ahol a babó teljesen nyugodtan 140es szívhanggal, szinte mozdulatlanul, néha mosolyogva feküdt a pocakomban. Ultrahang közben is 2x éreztem hogy fáj a hasam, de nem mondtak semmit, plusz a baba sem mozdult meg különösképpen. Ha a méhem húzódna össze, az látszódna az ultrahangon ugye? Mondták volna higy baj van? 🥺 tudom ott kellett volna megkérdezzem, de zavarodottságomban, nem mertem. 😩😞

jún. 22. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Méhösszehúzódások folyamatosan vannak a terhesség alatt, ez teljesen normális dolog…
jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gondolok itt arra, ha gond lenne, azt látná a szonográfus, vagy a baba nem lenne túl nyugodt? Ugye?
jún. 22. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam is folyamatosan ez van , az ido sem tesz neki jot. Nekem erre azt mondta az orvos teljesen normalis , de napi 3 magneziumot szedjek.
jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is eszem a magnéziumot, de mintha az sem segítene, csak a folyamatos fekvés.. :( te mennyi idős vagy?? Az enyém a mai ultrahang szerint kereken 29 hetes, menses szerint pedig 28hét 4 napos. Rettegek nehogy koraszülés legyen, és ne vegyem észre, vagy valami baj legyen.😪😪😪
jún. 22. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
En 20 hetes de mar egy ideje ez van nalam, nem aggodok. Minden normalis, ami nem normalis, ha baj lenne a szervezeted meg a tested ugyis jelezne :)
jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!