Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizakodhatok még? AZ első...

Bizakodhatok még? AZ első UH-on nem biztatott a doki. Elvileg 6 hetesnek és 5 naposnak kellene lennie a terhességnek, de ő csak 6 hetesre saccolta.

Figyelt kérdés
Abból gondolom a 6 hét 5 napot, hogy vezettem a hőgörbémet és ovu tesztet is használtam a siker érdekében. A petezsákban volt már magzat, 6 mm-esnek mérte a CRL-jét. A szív pulzálását is látta, de azt mondta, nagyon gyenge, szinte nem mérhető. Mivel a hónap második felében a férjem nem volt itthon, és nem voltunk együtt, elég kevés az esélye annak, hogy nem a ciklusom közepén fogant. Járt már valaki hasonló cipőben? Hogy végződött a dolog? Két hét múlva kell visszamennem, nem tudom, hogy fogom kibírni addig ezt a bizonytalanságot. :(
2010. okt. 30. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 6 hetesen mentem először dokihoz azt mondta,hogy 5 hetes terhességnek felel meg...mondott jót is rosszat is,de azért bizakodtam nagyon mert 5 hónappal előtte volt egy vetélésem.

Egy hét múlva visszarendelt a baba szépen fejlődött,de a számolt héthez képest még mindig egy héttel kisebb volt.

Tartotta is ezt az egy hetet így aztán a 12. heti uh nem a mensi alapján számolt időbe volt hanem egy héttel később és az összes vizsgálat is így történt,a terhesség felénél már a szülés dátumát is átírták.Nálam az volt az ok,hogy nem középidőbe hanem később volt a peteérésem.Már 1,5 éves a lányom.

2010. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj. 11 hetes ikerterhes vagyok. Amikor először voltam dokinál az uh szerint én is 6 hetes és 5 napos terhes voltam, de csak az egyik baba volt egyértelmű (élesszélű petezsák, szívhang), a másik kisebb is volt és a petezsák széle is elmosódott volt, de volt szívhangja. 2 héttel később a pici lett a nagyobb és vele is minden oké volt (remélem most is az!). Pedig már mindenki azt mondta: biztosan felszívódóban van.

A méret ilyen korai terhességnél szerintem nem sokat jelent. Ne aggódd túl magad, ott a lesz a pici két hét múlva is. :-)

2010. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én 6 hetes 3 naposan voltam uh-n. Vérzés miatt mentem be a kórházba. És akkor még csak petezsákot látott a doki, embriót nem. Szóval semmi jóval nem biztatott engem. Aztán 2 hét múlva újra mentem a dokihoz és már minden rendben volt, szívhang is volt, baba is volt. A terhesség első 3 hónapjában menstruáltam.

Ne aggódj, ott a baba, minden rendben lesz :)

2010. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,mi alig találtuk meg a babát,pedig ott volt.Nekem is kisebbnek mérte a doki,pedig tudom mikor fogant.Ennek ilyenkor még semmi jelentősége.Minden oké lesz.Van szívműködés,és ez a lényeg.Nem tudom mit ijesztget.
2010. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen vizsgáltak engem is először. Alig találták meg mert hátrahajló a méhem és még csak petezsák volt. Szívhang a 8. héten volt. Én úgy tudom 8 hetesen kell hogy legyen szívhang 6 hetesen még nem. Minden jót kívánok!
2010. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, kicsit jobb lett a kedvem, akkor még reménykedem egy picit.
2010. okt. 31. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!