Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú/kislány neveket keresek...

Kisfiú/kislány neveket keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok adni pár darab fiú és lány nevet megköszönném..😊meg még az lenne a kérdésem hogy hanyadik héttől lehet tudni a baba nemét ha mutatkozik? Köszönöm a válaszotokat előre is 😊

jún. 18. 23:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de nem értelek, azzal hol leszel előrébb, ha random keresztneveket dobálunk eléd? Keresd meg az MTA listát, azon rajta van az ÖSSZES adható keresztnév, és olvasgasd, amíg megtetszik valamelyik.

Amúgy meg Flóra és Szilveszter :)))))

jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

Tudnék adni pár fiú- és lánynevet:


Fiú: Kücsid, Tonuzóba, Jenő és Cvi

Lány: Nilüfer, Asszunta, Szüntüké és Banánvirág


De ha ezek esetlen nem annyira tetszenének, akkor javaslom bármelyik utónévkönyvet.

jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
29%
Kornélia és Tihamér
jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

A mi listánkon ezek voltak

lány: Heléna, Johanna, Emília, Julianna, Éva, Karina, Karolina, Karola, Melinda

fiú: Csanád, Szabolcs, Viktor, Mór, Illés, András, Erik, Zente


Első gyerek lány lett, ő Táborfalvi Karina Éva most pedig fiú fog érkezni, Táborfalvi Csanád Mór

jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

11/es

Ha esetleg probléma az hogy felettem egy kérdést a gyakori kérdéseken ami nyilván valóan azért van hogy kérdéseket tegyünk fel… Neked meg nem tetszik hogy én fiú lány neveket kertem hogy hátha látok itt olyat amit esetleg nem hallottam még …Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor legyszives ne tedd … további szép napot neked is

jún. 19. 11:28
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az MTA lista pont neked való továbbra is, tele olyan nevekkel, amiket nem hallottál még.
jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem javaslom, hogy bárkire hallgass névválasztásban. Csak akkor leszel elégedett az eredménnyel, ha ez a saját fejedből pattan ki. Ajánlom a férfi és női névlista tanulmányozását.

Húzd alá a szimpatikus neveket, szelektálj. Nézz utána a szimpatikus nevek eredetének és jelentésének. Mérlegeld, hogy mennyire illik a családnévhez, mert gyakran az a döntő.

jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

Lány nevünk volt, fiút tízet felírtam én tízet a férjem(nem volt egyezés, de lány lett 😀).

Fiú: Márk, Márton, Koppány, Milán, Félix, Marcell

Lány: Korina, Kamilla, Emma, Sára, Emília, Moira, Milla, Evelin, Karolina

jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 18. hetes genetikai uh-n látják a nemét. Mi addig nem is nézünk nevet, mert olyan sok van. Van fiam és lányom is, nekünk mindegy mi lesz. Ráértek a névvel, amikor tudjátok, hogy fiú vagy lány.
jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs, Szilárd, Tamás, Gergő


Lilla, Enikő, Réka, Petra, Zorka, Nóra


Nekem ezek tetszenek és nem a mostani "divatos" tucat évek.

jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!