Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú/kislány neveket keresek...

Kisfiú/kislány neveket keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok adni pár darab fiú és lány nevet megköszönném..😊meg még az lenne a kérdésem hogy hanyadik héttől lehet tudni a baba nemét ha mutatkozik? Köszönöm a válaszotokat előre is 😊

jún. 18. 23:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Márió, Rafael, Rajmund
jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nincs ötleted, fölösleges ezen agyalni. Bőven elég lesz, hidd el, amikor a felére szűkítheted a melót 😂

Nekem tuti lánynevem volt 1000éve, csak épp fiam lesz. Lassan szülök és még most se mondanám, hogy megvagyok.

12 előtt nem, de még akkor is bizonytalan. Nekem az ország legjobb szonográfusa nem akart tippelni. Mondjuk kiderült, hogy nem is tudott volna, mert, amikor odajutott, a kisfiam szorosan összezárt lábakkal elfordult. De én kértem tesztet, abból 14hetesen kiderült.

jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Barna/barnabás, Örs. KB ennyi fiúnév tetszett.

Lánynévből inkább nem írom le mert a gyakori népe felnyársal:')

jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

3-as

Írhatsz nyugodtan lány nevet, nekem kellenek a lány nevek .. a többinek meg ha nem tetszik ne olvassa el… azert

jún. 19. 00:24
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Kedvenc lány neveim: Alíz, Kamilla, Rebeka

Fiú: Bence, Levin, Ádin

Nekünk a 12 hetes genetikai ultrahangon egyértelműen látszott, hogy kisfiunk lesz, de pl.tesómnak csak a 22.héten mutatta magát rendesen unokahúgom.

jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5-s köszönöm a választ 😊remelem hamarosan enis megtudom a nemét 😊😊
jún. 19. 00:56
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

12. hetes genetikain megmondták a nemét. Ma már nagyon jó gépek vannak, meg lehet már akkor mondani, ha mutatja magát.

Nekem nagyon tetszett az Olivia, Abigél, de nagyon gyakori lett, aztán szóba jött még a Kincső, Villő is.

Fiúk közül Barna,Kende, Keve, Zsolt, Csanád

jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod 😊 akkor mostmár lassan tényleg megtudom a kisbabám nem nemét😊😊nemsokára 12 hetes leszek
jún. 19. 03:58
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Vezetéknévtől is nagyban függ.
jún. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Evelin, Elena, Hermina, Nina/Ninetta, Lili/Linett, Valentina, Izabell, Karina, Kalipszó, Mirabella, Mirella, Pénelopé, Rozina, Roxána, Réka, Ráhel, Ramóna, Reina, Stáfánia, Szabina, Szerafina, Violett, Viktória, Zafira Máté, Ábel, Ádám, Viktor, Marcell
jún. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!