Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legfőképpen ducibb emberektől...

Legfőképpen ducibb emberektől kérdezem (20kilo feletti súlyfelesleg), ti mennyit híztatok a terhességetek alatt és rátok szólt a nőgyógyászotok vagy védőnőtök? És ha igen akkor mikor?

Figyelt kérdés

jún. 18. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A második terhességem alatt voltam túlsúlyos, kb 2 kilót híztam a végéig összesen. Félidőig végig hánytam, utána meg diétáztam. Nem szólt rám senki, védőnő megdicsért, hogy jól csinálom. Császáros voltam, utána brutál felvizesedtem egy hétre, majd mikor az lement, összesen 26 kilóval voltam könnyebb.
jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
12 kilót híztam, senki nem szólt rám, tudták, hogy egészségesen étkezek. Februárban szültem császárral, májusra visszaált a terhesség előtti súlyom és azóta is fogyok.
jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20 kilo plusszal kezdtem, 15 kilot hiztam meg. Nem szolt meg senki, amit erteleltem, nyilvan tudtam en is, hogy ez sok.

Szules utan ez a 15 gyorsan lement, de a plusz 20-at masszivan tartom azota is sajnos 😅

jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
78kg-mal lettem terhes. 8 kg-t híztam babával mindennel együtt.
jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20-25 kg-t híztam (175 cm vagyok, 80kg-al indítottam) természetesen mondták, hogy fogjam vissza magam, amit meg is tettem, de még így is brutál módon híztam. Szülés után kiderült, hogy ebből kb 10 kg csak víz volt. Szülés után 3 hónappal már 72 kg voltam, amit azóta is tartok.
jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
170 centivel 60kg kezdtem, 80nal mentem szülni, 68kgval jöttem ki, egy hónap múlva 58kg voltam. Mégis végig mindenki azzal csesztetett hogy biztos zabálok meg cukros vagyok. Egyik se.
jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96,1kg kezdtem a terhességet (magassagomhoz képest ducinak számítok) nőgyógyász mindig is cseszegetett hogy fogynom kellene. 7héttol durván a 20hetig folyamatosan hánytam le is ment rollam 10kg. Jelenleg annyi jött vissza rám ami a baba súllya plusz a többi dolog. 32hetes vagyok a babát 33hetesnek mérték hétfőn és már most 2266gr saccoltak.
jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelentős túlsúllyal indítottam. Egyelőre ugyanannyi vagyok, mint a terhesség előtt. Most vagyok 21 hetes. Cukrom, vérnyomásom figyelem. Senki nem baszogatott. Se védőnő, se nőgyógyász. Még annyit sem, hogy azért figyeljek oda, tartsam a diétát stb. Az endokrinológus annyit mondott, hogy max. 6-8kg-ot hizhatok összesen a végéig. Kicsit félek a nagy melegtől, megy hogy mi lesz még a végéig. Egyelőre teljesen jól vagyok.
jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Rád rádszóltak? Én aggódtam emiatt, hogy eleve beszólnak, kellemes csalódás h nem. Nyilván magától is tudja az ember.
jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!