Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valami baj lenne a babával...

Ha valami baj lenne a babával a hasamban(ELHAL)akkor én éreznék valamit vagy rosszul lennék?Lehet, hogy hülyeség de én akkor is félek! Vagy nem kell?

Figyelt kérdés
???csak azért mert nem mozog és én félek négy és félhónapos vagyok viszont nagyon nagyon jól érzem magam tüneteim vannak(PISI,ÉHSÉG)ez olyan borzasztó érzés-és csak jövöhéten megyek a dokihoz.szerintetek?????????
2009. jan. 6. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig érezted őt mozogni, csak most nem? Ha ebben a korban még nem érzed, az nem feltétlenül gond! Főleg, ha első baba.

Megértem a félelmeidet, szerintem ezen mindenki átesik. De ha semmi olyan dolog nem történt (baleset, csúnya elesés, stb.) ami miatt aggódnod kellene a babáért, akkor szerintem ninc is gond.

Ha már érezted mozogni a picit, csak most nem, még az se jelent feltétlenül problémát. Nekik is vannak lustább napjaik, az is lehet, hogy elfordult (sokszsor csinálják, ilyenkor még bőven van helyük) és a lábacskái nem érik el úgy a méh falát, hogy érezd a kalimpálást. Csokira általában kicsit aktívabbak lesznek, esetleg egyél egy kicsit. De mindenekelőtt ne izgulj, biztosan nincs semmi baja a picinek. Bár az anyaság ezzel jár: élethossziglani aggódásra szerződtünk.:-)

2009. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen...hülyeség! Ennyi idősen tényleg nem érzi még mindenki a baba mozgását. Főleg, ha az első baba. Ne állj ilyen negatívan a dolgokhoz. Ha félsz, feszengsz, akkor a pici azt megérzi. Ha a kismami boldog, a babó a pociban is sokkal boldogabb lesz. Jelenleg nekem is ezek a tüneteim. Érezni már éreztem, de nagyon ritkán. Majd később jobban fogom. Csak pozitívan állj hozzá! Boldog babavárást!

19 hetes kismami

2009. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első babámat várom és csak a 20. héttől éreztem a baba mozgását napközben. Ami elég gyengécske mozgás volt még, így valószínűleg mozgott ő éjszaka is, csak arra még nem ébredtem fel. Ezek után az első megmozdulások után 1 egész hétig nem éreztem , aztán a 24 héttől a mai napig szinte egyfolytában, mintha nem is aludna soha.

Szóval nincs miért aggódnod, mert már 9 hetes koruk óta mozognak csak a kicsiny súlyuk miatt ezt sokáig nem érezzük. Függ még a méhlepény helyzetétől is, hogy kinek mikortól válik érezhetővé. Ahogy növekszik a picikéd úgy lesz egyre érezhetőbb számodra minden mozdulata.

Tehát ne félj!

32 hetes kismama

2009. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, 19 hetes kismami vagyok, nekem se nagyon mozog még, talán 2 X éreztem eddig, de abban se vagyok biztos hogy ő volt vagy a hasam. Szerencsére holnap megyünk genetikai uh-ra, és láthatom végre, de én is nagyon aggódtam hogy nincs e valami baj, jó lenne már érezni, de hamarosan majd fogjuk!Engem a férjem szokott megnyugtatni, hogy miért lenne baja?? nem történt semmi,nem véreztem akkor biztos jól van, ilyenkor átgondolva a dolgokat én is megnyugszom egy picit.Boldog Babavárást!
2009. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahh te szegény! Ugyanazt csinálod mint én anno. Ne parázz ezen, semmi baja 10000%! Ilyenkor már nem is szokott csak úgy elhalni de én is aggódtam.


Üdv:

35 hetes kismama

2009. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!