Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszamaradt magasvérnyomással...

Visszamaradt magasvérnyomással (mint meglévő alapbetegséggel)mekkora az esély egy újabb toxemia kialakulására?

Figyelt kérdés
Súlyosabb lehet mint az elsődleges volt? Kis dózisú aszpirinnel itt is érdemes lehet próbálkozni?

jún. 13. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam megismétlődött. Mindenképpen legyen saját dokid, ha teheted. Az elsőnél nem volt, másodiknál igen. Nem csak aszpirint kaptam.
jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az aszpirin ellenére újra előjött? Hányadik héten? Sajnos nincs dokim, nincs is olyan akiben megbíznék. Belgyógyász kardiológust is nagyítóval kell keresnem aki foglalkozik kismamával. Szükségem lenne valami másra a Dopegyten felül, mert azzal ahogy legutóbb úgy most sem sokra megyek. Nagyon félek, hogy megismétlődik ez a rémálom.
jún. 13. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
35 héten jött elő. Acizalep gyógyszert kaptam, ha jól emlékszem, dopegyt és volt még pár darab. Remélem minden rendben lesz veled! Drukkolok! Hány hetes vagy?
jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( Remélem sikerült szerencsésen kijönnötök belőle!

Van amikor csak késlelteti a megjelenését, nem előzi meg. Mennyire volt súlyos? Meddig tudták feltartóztatni?

Mi még csak a 10.héten járunk, úgyhogy még sokáig aggódhatok miatta. De én is abban bízom minél később kezdődik, mert közel a terminushoz már nincs ideje "felfutni", és ami a legfontosabb, nem okoz koraszülést.

jún. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!