Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel rettenetes fejfájásom...

Éjjel rettenetes fejfájásom volt, gond e az, hogy bevettem egy fél algopirint?

Figyelt kérdés
Muszáj volt mert reggel munka, nem tudtam máshogy elmulasztani. 10-11 hetes vagyok. A háziorvos a cataflamot mondta de úgy hallottam az erős, az algopirint szokták inkább javasolni ha minden kötél szakad, ez most olyan volt. Csak félek nehogy ártsak a babának. Múlthéten is ugyanilyen fejfájásom volt akkor is bevettem egy felet. Heti fél szem az árthat? Bár remélem nem állandósul ez a dolog.
2008. jan. 9. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj!Csak arr figyelj oda,h minden gyógyszer szedése előtt konzutálj a dokiddal/ha van választott nőgyógyászod,akkor őt is megkérdezheted,ha nincs akkor háziorvos./
2008. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem árt de az algopirintől jobban javasolják a panadolt, vagy az algozone-t. Talán az anem tartalmaz annyi káros anyagot.Én szinte minden héten beveszek egy egészet az algozone-ból. De mérd meg a vérnyomásod vagy méresd meg valahol, hátha alacsony, vagy épp magas és azért fáj, arra meg hátha használ a napi 1 kávé.. én is így teszek. Ha megiszom reggel a kávét akkor nincs gond.. de ha kimarad.. jaj a buksinak. (Csak ne nekem kelljen levőzni, mert a szagától még 16 hetesen is rosszul vagyok.:))

Ha meg fronttól van akor a gyógyszer, de azért ne szokj rá.. sztem attól már a kávé is jobb. még ha front is.

A másik nagyon bevállt módszer, hogy a homlokod kiözepén az orroddal egy vonalban, próbáld meg masszíroztatni a pároddal egy 10 percet de jó erősen, vagy ahogy jól esik. Mert ott van a fejen a fejfájás akupunktúrás.. pontja.. és ottt lehet rá hatni, ez TUTI nem káros és még élvezed is. Egy kicsit lezsibbaszt és mindenképp enyhíti.

Kevés fejfáját, boldog hónapokat kívánok! :)

2008. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!