Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megnyomtam a babám a...

Ma megnyomtam a babám a pocakban, ettől neki lehet sérülése? Pl ott lesz egy lila folt szülés után vagy bármi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon védett helyen van ott bent. De ma ahogy mozgolódott egy ponton párszor megnyomtam a hasam hátha ott is mozog. Nem szándékos volt, de pont egyszerre mozdult ahogy én megnyomtam azon a ponton a hasam és éreztem, hogy ott valamit megnyomtam neki, ugye pont akkor nyomta ki magát azon a helyen.


Nagyon fura érzés volt és szerintem elég erős lehetett neki. Nem tudom melyik testrésze lehetett de utána abba hagyta a mozgolodást jó pár órára.

Persze azóta már mozog, most is épp csuklik csak, hogy emiatt lehet maradandó sérülés később a testén?



jún. 1. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

🤦🏻‍♀️

Nem, nem lesz lila folt a gyereken. És kizárt, hogy ennyitől bármilyen maradandó sérülése legyen.

jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

1 NE NYOMKODD A HASAD!

2 Nem sérült meg.


Elő ne gorduljon mégegyszer.


Pörög-forog, mozog, átfordul, rúg, könyököl, stb.

A picikém egyszer úgy hólyagon rúgott, hogy bepisiltem.

jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott a magzatvíz. A méhfal. A hasfal izomzata. A hasfal zsírrétege. A bőralja, az irharéteg és a hámréteg.

Ha tanultál biológiát, tudhatnád, hogy ennyitől nem lesz baja egy magzatnak.

jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A halnak sem lesz baja ha egy zacskó vízben nyomkodod az ujjaddal
jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen arrémm nyomtam, ha fájdalmas volt, ahogy helyezkedett. Semmi nem történt.
jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd a Ctg -n nagyon meg fogsz lepődni, ha a szülésznőnek kell felébresztenie a babát a pocskodban.

Nyilván semmi baja nem történt emiatt.

jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!