Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 hetes várandós vagyok, a...

11+5 hetes várandós vagyok, a hét elejére teljesen elmúltak a tüneteim. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Már nem feszül a mellem, nem vagyok napközben fáradt, hányi nem hánytam egyszer se. Eddig alig bírtam enni, most meg a fél világot meg tudnám.

Sajnos nagyon nehezen jött össze a baba. 2 hét múlva megyek a 12 hetes UH-ra. De én hülye annyi negatívat olvasgattam neten, hogy már nem tudom mit gondoljak.


máj. 31. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is. Gyengébb lett a tünetem. Szerintem nincs baj, vagyis remélem.🙂 Én is 2 hét múlva kaptam időpontot, mert azon a napon megyek down szűrésre is.
máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy. Ilyenkor már szinte mindenkinél elmúlnak, kivéve a nagyon szerencsétleneknek😂

Azt már csak félve mondom, hogy nekem például nem is voltak, csak az álomkór. Viszont nagyon problémás volt az eleje. +Cserébe a 2.trimesztertől jött minden, ami csak a vége felé jellemző és a hasam is akkora lett, mintha már a szülőszobára mennék.

máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, egyáltalán nem törvényszerűek a tünetek.

Nekem semmi tünetem nem volt, sem émelygés, sem mellfeszülés, semmi! Ikrekkel voltam várandós, mégsem volt semmi extra tünetem.

Igaz, egy baba maradt, de végig alig produkáltam tüneteket, talán egyszer hánytam a 9 hónap alatt. A fáradtság volt talán az egyetlen, de az sem jelentkezett mindig.

máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3! Nekem is valószínűleg ikreknek indultak, mert magasabb volt a hcg és gyorsabban is nőtt, mint kellett volna, aztán 1 maradt. De a rohadt magas hcg-mel se volt semmi tünetem.

#2

máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is ne olvass a neten semmit, mert kikészülsz, a fele nem igaz.

Az meg tök normális, hogy elmúltak a tüneteid. Majd jön másik. A tünetek jönnek mennek. Lehet ma jól vagy, 2 hét vagy 2 nap múlva visszasírod ezt az állapotot.

Szerintem az is tünet hogy most megennél mindent.

Nyugodj meg és ne tájékozódj a neten. Annyira meg tudják ijeszteni az embert.

Mi lombikosok voltunk, na ott is össze írtak minden félét. Nem lehet szex, nem lehet kádban fürdeni, nem lehet semmit. Mikor meg az orvosomat kérdezem, nem érti honnan szedem a hülyeségeimet.

Lehet a Gizinek valamit nem lehet mert ok van rá, és ő kész tényként írja le, de ugye ezt nem nekem mondta az orvos.

Szóval nyugi.

máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok. Boldog babavárást, 1.es :)
máj. 31. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es ugyanez, magas hcg, semmi tünet! Úgyhogy tényleg nem szabad mindent elolvasni, amit írnak a neten!

3-as

máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, én is épp 11 hetes vagyok bár nekem nem volt hányingerem, de mellfeszülés igen, illetve fáradtság. És a héten mindkettő elmúlt. Cserébe jött a fejfájás és pulzus, vérnyomás emelkedés. De ez sajnos ilyen, mire megszoksz egy tünetet jön a másik.
máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam a 12 hetes UH-n, szerencsére minden rendben van a kis Maszattal. Gondoltam megírom 🤗
jún. 11. 15:24
 10/10 anonim ***** válasza:

#9! Gratulálok!😁

#2

jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!