Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam vizsgálaton, megnézt...

Ma voltam vizsgálaton, megnézték a méhszájat.1 újnyira nyitva a külső, belső zárt. És még azt mondta a doki ,hogy nagyon lent van a baba. Ez jelentheti hogy nemsoká szülök? 33hetes mami

Figyelt kérdés
Hogy a baba lenn van ezt kézzel állapította meg. Ahogy betette a kezét már mondta is, hogy jesszusom mennyire lent van a baba. Csak sajna semmit nem mondott, se azt h pihenjen , se a több fekvést. Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm.

#koraszülés #Nyitott méhjszáj
máj. 28. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
34. héttől bevan illeszkedve a babám feje, 37 hetes vagyok és még semmi nem történt, kivéve, hogy baromira fáj lent mindenem és sokszor felse tudok állni. Jól érzi ott magát, mert egy picit se akar feljebb jönni.
máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jelent semmit, igazából bármi lehet.
máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Én már teljesen megijedtem mert ezek a dokik semmit nem mondanak amúgy csak a frászt hozzák az emberre 🙄😅na meg a család 😁

1es :) akkor te sem csak 0-24 fekszel és semmit nem csinálsz ?

Meg ott hogy így lenn van, attól rendesen kap levegőt igaz. (Bár ez valószínű buta kérdés ):D

máj. 28. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

35 hetesen 1 ujjnyira nyitva voltam, amúgy is kb. 24. héttől riogattak koraszüléssel.

40. héten spontán szültem, de előtte már megvolt az indítás napja (41+0).

máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Napközben szoktam 1-2 órát pihenni amikor a hüvelyemet fejelgeti(nagyon kellemetlen), de ma is egész nap füvet vágtam és gazoltam az udvaron, aztán mentem a nagylányomért(lassan 5 éves). Szóval elég aktív vagyok még.
máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen mondta az orvos, hogy be van illeszkedve a feje, de végül (többek között) azért lett császár, mert túlhordva nem volt beilleszkedve. Hogy rosszul alapították meg 37 hetesen, vagy kifordult, a fene tudja.
máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17hetesen voltam 1ujjnyira nyitva. 32hetesen 3211 volt a méhszáj érték.

33hetesen be is illeszkedett.

36hetesen elment a nyákdugó

39+2re szültem

máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 26-27 hetesen (már nem emlékszem pontosan, de valahol azon a vizsgálaton) mondta, hogy nyílik a külső méhszáj, kicsit próbáljam meg kímélni magam (2 éves nagyobb gyerkőc mellett.. Hát köszi, nem jött össze). A baba végig lent volt, beilleszkedett nagyon korán, iszonyú kellemetlen és kényelmetlen volt, de hát minden terhesség az szerintem, szóval ez nem biztos, hogy ettől van :D

39. héten szültem. És előtte pár nappal még simán szaladtam a nagy után meg emelgettem meg játszótéren kergetőztünk meg minden, ahogy a terhesség alatt végig. Nem volt jó érzés, fizikailag, mert fájt, mint a fene, de ettől még nem került előrébb a szülés ideje.

De ez, hogy nálam nem történt semmi, nyilván semmit sem jelent rád nézve. De ha az orvos nem javasolta a pihenést, ágynyugalmat, akkor szerintem nincs jelentősége. Azért ha teheted, tényleg próbáld meg kímélni magad.

máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

39 hetesen 1cm volt de belul zarva es kb 35% volt elvekonyodva a mehszaj.

40 hetesen es 4 naposan szultem.

máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok mindenkinek aki írt. :) jó olvasni , hogy azért nem akar feltétlen kijonni a manó ha ez a helyzet is.

A kellemetlen dolgokat én is érzem, alig tudok mozogni, kiegyenesedni néha. A fordulás szörnyű, fel óránként pisi 😃, és néha majdnem szó szerint bepisilek, sokat keményedik q hasam hiába a 3x2 magne b6,

De hát értük minden szenvedés Megéri és ezt szerintem mi mamik értjük a legjobban. Mindenkinek minden jót és aki előtte áll könnyű szülést nekünk 😇 akiknek megvan már a baba - boldog babázást és mind hősök vagytok 😇

Köszi hogy írtatok

máj. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!