Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reptéri biztonsági kapun,...

A reptéri biztonsági kapun, amikor átmegyünk, az lehet káros a még meg nem fogant babára, ha a kapun átmenés utántól pár napra próbálkoznánk a gyerekvállalással?

Figyelt kérdés

máj. 28. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már megfogant akkor sem.
máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekre nézve sokkal károsabb az ilyen tudatlan szülő. Ne haragudj, de már a kérdés felmerülése is... nem hiszem el, hogy... áhh 😥😥 szegény gyerek.


Lényeg a lényeg: ez egy mágneskapu, mágneses teret hoz létre, és a mágnesezhető tárgyakat jelzi vissza így. Az emberben nincs semmi mágnesezhető dolog (kivéve pl pacemaker), azért működik.


Remélem ez így megnyugtató volt. De kérlek, legyetek érettebbek gyerekvállalás előtt, mert ez így nagyon gáz helyzet. Olvassatok utána, kérdezzetek, szüleitek is voltak szülők elvileg... ez így nem megy, hogy egy reptéri ártalmatlan mágneskapuról sem tudod megítélni, hogy ártalmas... egyáltalán hogyan vagytok ti életképesek? Ki a franc ad annyi fizut nektek ennyi észre, amiból van pénz repülgetni? Nem értem... mi ez a kérdés? Hogyan merül fel?? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha úgy fogant meg a gyerek, hogy van benned spirál (mint ahogy én), akkor előfordulthat hogy lehet valami baja, mivel a spirál rézből van. Bár annak nagyon kicsi az esélye. Anyámnak is azt mondták, hogy valószínűleg elvetél vagy meghalok a méhében.
máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsen baj azzal, ha az ember kérdez. Azt sem hiszem, hogy tudatlan lennék, vagy szegény gyerek.... miért, ha azt a választ kaptam volna, hogy igen, káros lehet, akkor nem jobb,hogy most megkérdeztem??
máj. 28. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Ne legyetek már rosszindulatúak, tök cuki hogy még ez miatt és aggódik. Mindenki tett már fel triviális kérdést.
máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a baj, hogy megkérdezed, az se, hogy esetleg nem mindenki van ilyenekkel tisztában, itt inkább az a gond, hogy még csak most akartok elkezdeni próbálkozni (itt megjegyzem, hogy teljesen egészséges embereknél is lehet fél-1 év mire sikerül a baba), de már ilyeneken parázol. Mi lesz ha hónapokig nem sikerül? Vagy ha sikerül utána még a levegőre se mersz kimenni, mert mi van ha káros?
máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Én amikor terhes voltam,sosem kellett a cégnél átmenni a kapun. Mindig oldalra hívott az őr, és kézi detektorral átnézett. Mondta, hogy várandósoknak nem szabad átmenni rajta.
máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
5, a réz nem magneses 🤦
máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#4. A réz spirál sem probléma, de eleve nem csak réz spirál létezik...
máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!