Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznaltatok biztonsagi...

Hasznaltatok biztonsagi ovterelot kocsiban?

Figyelt kérdés
Vezeteshez/utazashoz hasznaltatok ilyet hogy az ov ne nyomja a hasatokat? Hasznos volt? Mikortol hasznaltatok? Melyik markat/fajtat ajanljatok? Koszi a valaszokat!

2020. szept. 25. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Én használtam. Mikor már kezdtem gömbölyödni, a Brendonban vettünk egyet. Szerintem a saját márkájukat talán. Nem volt vészesen drága. Nekem kényelmesebb volt vele utazni, viszont a lábam között kellett bepatentolni és mikor már nagy hasam vlt nehezebben ment.
2020. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Első terhességnél kb félidőtől használtam, másodiknál kicsit előbb. Nekem sokkal jobb volt, főleg, hogy elég nagy volt a hasam. Használtan vettem teljesen jó állapotban az eredeti ár töredékéért.

Ezt a fajtát:

[link]

2020. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Elejétől, kb a 8. héttől használtam. Úgy voltam vele, hogy ha ígyis úgyis meg kell venni, akkor miért ne használjam egészen az elejétől. Hasznos volt, nagyon szerettem.
2020. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Én is használtam úgy 12 . héttől. Hasznaltan vettem, ugyanannyiért tovabb is adtam.BeSafe márkájú volt.

Én úgy gondolom jobb a biztonság. Sose lehet tudni.

2020. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt nagy hasam, nem használtam.
2020. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Használtam. A terhesség elején paráztam, utána meg a végén már bármi hozzáért a hasamhoz, irritált a feszülés miatt.


Ez volt az első, amit megvettem. Scamp márkájút. Nem bántam meg.

2020. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
BeSafe-et 8 hetes kortól végig használtam, anélkül sosem utaztam kocsiban. Engem megnyugtatott hogy biztonságosabb így a kicsinek, nagyon szerettem.
2020. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
BeSafe van nekünk is, használtan talán 4e volt. Első gyereknél még nem volt, mert autónk se volt. Másik kettőnél jól jött.
2020. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Elsőnél vettük, ott nagyon tetszett, most a masodiknal is hasznalom, de nekem most kenyelmetlenebb, mint nélküle, rövidebb, forgalmatlanabb utakra nem használom, mert valahogy most nem jo.

Besafe márkájú.

2020. szept. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Használom, amióta nő a pocakom, de nem azért mert különben kényelmetlen lenne, hanem azért, mert ha bármi történik az úton - akár egy nagyobb fékezés - akkor pont a babát nyomná meg az öv. Őszintén szólva nem vagyok biztos abban, hogy ettől a babának bármi maradandó gondja lenne, de nem is lehet kellemes neki.
2020. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!